Popis produktu
Čtvercové zápustné svítidlo Funky v černém provedení o velikosti 90 mm x 90 mm z kolekce interiérového osvětlení italské značky Ideal Lux je určeno pro stropní vestavnou instalaci do sádrokartonových podhledů. Je vyrobeno z kovu s vnější černou povrchovou úpravou. Hloubka jeho zapuštění je 47 mm s montážním otvorem 80 x 68 mm. Uvnitř je osazeno paticí GU10 pro žárovku o maximálním příkonu 1 x 50 W, která není dodávána v balení. Pro úsporu elektrické energie doporučujeme použití úsporné LED žárovky. Krytí IP20 vyjadřuje vhodnost použití pouze v interiéru bez zvýšené vlhkosti.
FUNKY NERO - IDEALLUX
Skladem u výrobce 108 ks
Termín dodání: 2 týdny
Čtvercové zápustné svítidlo Funky v černém provedení o velikosti 90 mm x 90 mm z kolekce interiérového osvětlení italské značky Ideal Lux je určeno pro stropní vestavnou instalaci… Více
Objednací číslo: ILUX 243849
Výrobce: IDEALLUX
EAN: 8021696243849
Parametry
| Třída ochrany | II |
| Hmotnost g | 300 |
| Šířka v mm | 90 |
| Délka v mm | 90 |
| Ochrana IP | IP20 |
| Max. příkon světelného zdroje | 50W |
| Výkon | 50W |
| Napájecí napětí | 220-240V |
| Patice | GU10 |
| Zápustná hloubka v mm | 120 |
| Včetně světelného zdroje | ne |
| Materiál | kov |
| Barva | černá |
| Kolekce | FUNKY |
| Počet světelných zdrojů | 1 |
| Výrobce | IDEALLUX |
| Výška v mm | 115 |
| U výrobce dostupných | 108 ks |
Máte dotaz k tomuto produktu? Neváhejte nás kontaktovat a my se Vám ozveme a rádi poradíme.
Zavolejte nám
Potřebujete poradit ihned?
Neváhejte zavolat, rádi Vám pomůžeme i telefonicky.