Popis produktu
Venkovní svítidlo, nerez antracit, plast opál bílý, IP44, ŠxV: 95x125, AL: 193, včetně 1xLED 9W 230V, 800lm, 3000K
Venkovní svítidlo s materiálovou kombinací antracitově zbarveného hliníku a opálového plastu. LED zdroj poskytuje 800 lumenů světla (9 W) s teplotou světla 3000 Kelvinů. S ochranou IP44 je absolutně vhodný pro venkovní použití. S jinými modely stejné série můžete doplnit vzhled vašeho exteriéru.
OSKARI 34186W Venkovní svítidlo - GLOBO
Skladem u výrobce 1 ks
Termín dodání: 2 týdny
Venkovní svítidlo, nerez antracit, plast opál bílý, IP44, ŠxV: 95x125, AL: 193, včetně 1xLED 9W 230V, 800lm, 3000KVenkovní svítidlo s materiálovou kombinací antracitově zbarveného… Více
Objednací číslo: GLO 34186W
Výrobce: GLOBO
EAN: 9007371378289
Parametry
| Výška v mm | 125 |
| Šířka v mm | 95 |
| Ochrana IP | IP44 |
| Světelný tok | 800lm |
| Teplota barvy světla | 3000K |
| Max. příkon světelného zdroje | 9W |
| Výkon | 9W |
| Napájecí napětí | 230V |
| Patice | LED |
| Včetně světelného zdroje | ano |
| Materiál | nerezová ocel / plast |
| Barva | antracit / opál |
| Kolekce | OSKARI |
| Počet světelných zdrojů | 1 |
| Výrobce | GLOBO |
| U výrobce dostupných | 1 ks |
Máte dotaz k tomuto produktu? Neváhejte nás kontaktovat a my se Vám ozveme a rádi poradíme.
Zavolejte nám
Potřebujete poradit ihned?
Neváhejte zavolat, rádi Vám pomůžeme i telefonicky.