Paul Neuhaus – moderní svítidla
Firma Paul Neuhaus nabízí široký sortiment domácích svítidel a dokazuje, že kvalita a atraktivní ceny se nevylučují. Ve středu pozornosti jsou vždy zákazníci a zboží, které splňuje jejich nejrůznější požadavky. Optimální výchozí pozici pak poskytuje synergie značek Paul Neuhaus a Leuchten Direkt v oblasti designu produktů, návrhu vzorků, konstrukce a zajištění kvality.
V sortimentu naleznete interiérová svítidla (stropní, závěsná, nástěnná, LED panely, stolní a stojací lampy, kolejnicové systémy, lustry) a venkovní svítidla (nástěnná, stropní, sloupková, solární a dekorativní). Velkou rodinu svítidel tvoří značka Q® Smart Home Lights, což jsou svítidla kompatibilní s inteligentním systémem ovládání Smart Home, např. pro kanceláře, funkční svítidla, univerzálně použitelné kolejnicové a lištové systémy až po LED světelné zdroje pro osazení stávajících svítidel.
AULIX - výhradní zástupce a přímý dovozce svítidel PAUL NEUHAUS do ČR
PURE Manhattan, LED stropní svítidlo bronz, 2200-5000K - PAUL NEUHAUS
Skladem u výrobce
Termín dodání: 1 týden
Parametry
| Výška v mm | 110 |
| Dálkové ovládání | ano |
| Stmívatelné | ano |
| Hmotnost g | 1306 |
| Šířka v mm | 150 |
| Délka v mm | 150 |
| Světelný tok | 260lm |
| Teplota barvy světla | 2200-5000K |
| Max. příkon světelného zdroje | 8W |
| Výkon | 10W |
| Napájecí napětí | 220-240V |
| Patice | LED |
| Včetně světelného zdroje | ano |
| Materiál | hliník |
| Barva | bronz |
| Kolekce | PURE Manhattan |
| Počet světelných zdrojů | 1 |
| Výrobce | PAUL NEUHAUS |
Máte dotaz k tomuto produktu? Neváhejte nás kontaktovat a my se Vám ozveme a rádi poradíme.
Zavolejte nám
Potřebujete poradit ihned?
Neváhejte zavolat, rádi Vám pomůžeme i telefonicky.