Kód / označení výrobce: MOD507CL-L12WK
Design a konstrukce
Tělo svítidla je vyrobeno z hliníku v bílé barvě. Organický tvar s měkce zaoblenými liniemi působí subtilně a nenápadně, což umožňuje snadné začlenění do moderních i minimalistických interiérů. Průměr 400 mm a výška 165 mm předurčují svítidlo pro použití v místnostech s běžnou výškou stropu.
Technické vlastnosti
  • Materiál: hliník
  • Barva: bílá
  • Výkon: 12 W
  • Světelný tok: 720 lm
  • Teplota chromatičnosti: 3000 K
  • Index podání barev: CRI 80
  • Vyzařovací úhel: 180°
  • Průměr: 400 mm
  • Výška: 165 mm
Stropní svítidlo Aros 3000K 12W MOD507CL-L12WK - MAYTONI
Garance nejnižší ceny
Skladem u výrobce 37 ks
Termín dodání: 2 týdny
Přidat do košíku
Stropní svítidlo Maytoni Aros 3000K, 12W, bílý hliník, průměr 400 mmStropní svítidlo Aros je určeno pro základní osvětlení menších obytných nebo komerčních prostor. Vyznačuje se… Více
Objednací číslo: M MOD507CL-L12WK
Výrobce: MAYTONI
EAN: 4099776233077
Parametry
Výška v mm 165
Třída ochrany I
Úhel záření 180°
Stmívatelné ne
Hmotnost g 1500
Energetická účinnost G
Index podání barev 80
Průměr v mm 400
Ochrana IP IP20
Světelný tok 720lm
Teplota barvy světla 3000K
Max. příkon světelného zdroje 12W
Výkon 12W