Kód / označení výrobce: MOD498CL-L13BK1
Design a konstrukce
Kombinace černého kovového těla a výrazného skleněného difuzoru dává svítidlu moderní, ale nadčasový vzhled. Kruhový tvar s průměrem 200 mm a výškou 114,5 mm působí kompaktně a elegantně. Konstrukce je robustní, vhodná pro běžné interiérové použití.
Technické vlastnosti
  • Výkon: 13 W
  • Světelný tok: 700 lm
  • Teplota chromatičnosti: 3000 K
  • Index podání barev: CRI 80
  • Stmívatelné: ano
  • Vyzařovací úhel: 100°
  • Průměr: 200 mm
  • Výška: 114,5 mm
  • Materiál: kov, sklo
  • Barva: černá
  • Krytí: IP20
  • Napájení: AC 220-240 V
  • Třída ochrany: II
Stropní svítidlo Float 3000K 13W MOD498CL-L13BK1 - MAYTONI
Garance nejnižší ceny
Skladem u výrobce 95 ks
Termín dodání: 2 týdny
Přidat do košíku
Stropní svítidlo Float 3000K 13W, černé provedení, MaytoniStropní svítidlo Float je určeno pro základní i doplňkové osvětlení menších místností v rezidenčních a komerčních… Více
Objednací číslo: M MOD498CL-L13BK1
Výrobce: MAYTONI
EAN: 4099776226444
Parametry
Výška v mm 114,5
Třída ochrany II
Úhel záření 100°
Stmívatelné ano
Hmotnost g 1200
Energetická účinnost F
Index podání barev 80
Průměr v mm 200
Ochrana IP IP20
Světelný tok 700lm
Teplota barvy světla 3000K
Max. příkon světelného zdroje 13W
Výkon 13W