Stropní svítidlo Focus C010CL-01B, černý hliník, GU10, povrchová montáž
Kód / označení výrobce: Focus C010CL-01B
Design a konstrukce
Svítidlo má jednoduchý válcový tvar s výškou 130 mm a průměrem 60 mm. Tělo je vyrobeno z hliníku v černém provedení, což podtrhuje technický a nadčasový charakter. Povrchová montáž umožňuje instalaci přímo na strop bez nutnosti zapuštění.
  • Materiál: hliník
  • Barva: černá
  • Výška: 130 mm
  • Průměr: 60 mm
  • Patice: GU10
  • Maximální příkon: 10 W
  • Stupeň krytí: IP20
  • Napětí: AC 220-240 V
  • Povrchová montáž
Stropní svítidlo Focus C010CL-01B - MAYTONI
Garance nejnižší ceny
ZÁRUKA 5 LET
Skladem u výrobce 633 ks
Termín dodání: 2 týdny
Přidat do košíku
Objednací číslo: M C010CL-01B
Výrobce: MAYTONI
EAN: 4251110079295
Parametry
Hmotnost g 240
Ochrana IP IP20
Max. příkon světelného zdroje 50W
Výkon 50W
Napájecí napětí 230V