Kód / označení výrobce: C090CL-15W3K-B
Design a konstrukce
Charakter světla
Typické použití
Orientační plocha osvětlení
Technické vlastnosti
  • Výkon: 15 W
  • Světelný tok: 1390 lm
  • Teplota chromatičnosti: 3000 K
  • Index podání barev: CRI 90
  • Vyzařovací úhel: 120°
  • Průměr: 176 mm
  • Výška: 90 mm
  • Materiál: hliník
  • Barva: černá
  • Krytí: IP44
  • Montáž: přisazená
  • Napětí: AC 220-240 V
  • Životnost: 30 000 h
  • Záruka: 3 roky
MaytoniMaytoni – krásná svítidla z Německa
AULIX - výhradní zástupce a přímý dovozce svítidel MAYTONI do ČR
Stropní svítidlo Hydra 15W 120d C090CL-15W3K-B - MAYTONI
Garance nejnižší ceny
ZÁRUKA 5 LET
Skladem u výrobce 284 ks
Termín dodání: 2 týdny
Přidat do košíku
Stropní svítidlo Hydra 15W, černé, 3000K, 120°Stropní svítidlo Hydra představuje kompaktní řešení pro plošné osvětlení interiérů, kde je požadován rovnoměrný rozptyl světla a… Více
Objednací číslo: M C090CL-15W3K-B
Výrobce: MAYTONI
EAN: 4099776080862
Parametry
Výška v mm 90
Třída ochrany II
Úhel záření 120°
Stmívatelné ne
Hmotnost g 440
Energetická účinnost F
Index podání barev 90
Průměr v mm 176
Ochrana IP IP44
Světelný tok 1390lm
Teplota barvy světla 3000K
Max. příkon světelného zdroje 15W
Výkon 15W