Kód / označení výrobce: C220CL-12W3K-W
Design a konstrukce
Charakter světla
Typické použití
Orientační plocha osvětlení
Technické vlastnosti
  • Výkon: 12 W
  • Světelný tok: 1155 lm
  • Teplota chromatičnosti: 3000 K
  • Index podání barev: CRI 90
  • Vyzařovací úhel: 70°
  • Materiál: hliník
  • Barva: bílá
  • Výška: 74 mm
  • Průměr: 90 mm
  • Krytí: IP20
  • Třída ochrany: II
  • Napětí: AC 220-240 V
  • Stmívatelnost: ne
MaytoniMaytoni – krásná svítidla z Německa
AULIX - výhradní zástupce a přímý dovozce svítidel MAYTONI do ČR
Stropní svítidlo Lens 3000K 12W 70d C220CL-12W3K-W - MAYTONI
Garance nejnižší ceny
Skladem u výrobce 33 ks
Termín dodání: 2 týdny
Přidat do košíku
Stropní svítidlo Lens 3000K 12W, 70°, bílé provedeníStropní svítidlo s integrovaným LED modulem poskytuje směrované, měkké světlo s teplotou chromatičnosti 3000 K, což odpovídá… Více
Objednací číslo: M C220CL-12W3K-W
Výrobce: MAYTONI
EAN: 4099776225539
Parametry
Výška v mm 74
Třída ochrany II
Úhel záření 70°
Stmívatelné ne
Hmotnost g 600
Energetická účinnost G
Index podání barev 90
Průměr v mm 90
Ochrana IP IP20
Světelný tok 1155lm
Teplota barvy světla 3000K
Max. příkon světelného zdroje 12W
Výkon 12W