Kód / označení výrobce: C220CL-12W3K-B
Design a konstrukce
Charakter světla
Typické použití
Orientační plocha osvětlení
Technické vlastnosti
  • Výkon: 12 W
  • Světelný tok: 1150 lm
  • Teplota chromatičnosti: 3000 K
  • Index podání barev: CRI 90
  • Vyzařovací úhel: 70°
  • Materiál: hliník
  • Barva: černá
  • Výška: 74 mm
  • Průměr: 90 mm
  • Stupeň krytí: IP20
  • Napájení: AC 220-240 V
Stropní svítidlo Lens 3000K 12W 70d C220CL-12W3K-B - MAYTONI
Garance nejnižší ceny
Skladem u výrobce 48 ks
Termín dodání: 2 týdny
Přidat do košíku
Stropní svítidlo Lens 3000K 12W s širokým vyzařováním, černé provedeníKompaktní stropní svítidlo s integrovaným LED modulem poskytuje příjemné teplé bílé světlo s vysokým podáním… Více
Objednací číslo: M C220CL-12W3K-B
Výrobce: MAYTONI
EAN: 4099776226307
Parametry
Výška v mm 74
Třída ochrany II
Úhel záření 70°
Stmívatelné ne
Hmotnost g 600
Energetická účinnost G
Index podání barev 90
Průměr v mm 90
Ochrana IP IP20
Světelný tok 1150lm
Teplota barvy světla 3000K
Max. příkon světelného zdroje 12W
Výkon 12W