Kód / označení výrobce: C217CL-15W3K-B
Design a konstrukce
Charakter světla
Typické použití
Orientační plocha osvětlení
Technické vlastnosti
  • Výkon: 15 W
  • Světelný tok: 970 lm
  • Teplota chromatičnosti: 3000 K
  • Index podání barev: CRI 90
  • Vyzařovací úhel: 70°
  • Stupeň krytí: IP44
  • Materiál: hliník
  • Barva: černá
  • Rozměry: průměr 90 mm, výška 75 mm
  • Napájení: AC 220-240 V
  • Třída ochrany: II
  • Životnost: 30 000 h
  • Záruka: 5 let
MaytoniMaytoni – krásná svítidla z Německa
AULIX - výhradní zástupce a přímý dovozce svítidel MAYTONI do ČR
Stropní svítidlo Lens 3000K 15W 70d C217CL-15W3K-B - MAYTONI
Garance nejnižší ceny
Skladem u výrobce 46 ks
Termín dodání: 2 týdny
Přidat do košíku
Stropní svítidlo Lens 3000K 15W s optikou 70°, černé provedeníStropní svítidlo s integrovaným LED modulem poskytuje měkké, rozptýlené světlo s teplotou chromatičnosti 3000 K,… Více
Objednací číslo: M C217CL-15W3K-B
Výrobce: MAYTONI
EAN: 4099776144533
Parametry
Výška v mm 75
Třída ochrany II
Úhel záření 70°
Stmívatelné ne
Životnost 30000h
Hmotnost g 524
Energetická účinnost G
Index podání barev 90
Průměr v mm 90
Ochrana IP IP44
Světelný tok 970lm
Teplota barvy světla 3000K
Max. příkon světelného zdroje 15W
Výkon 15W