Kód / označení výrobce: C217CL-15W3K-W
Design a konstrukce
Charakter světla
Typické použití
Orientační plocha osvětlení
Technické vlastnosti
  • Výkon: 15 W
  • Světelný tok: 1070 lm
  • Teplota chromatičnosti: 3000 K
  • Index podání barev: CRI 90
  • Vyzařovací úhel: 70°
  • Materiál: hliník
  • Barva: bílá
  • Krytí: IP44
  • Napětí: AC 220-240 V
  • Rozměry: průměr 90 mm, výška 75 mm
  • Třída ochrany: II
  • Životnost: 30 000 h
  • Záruka: 5 let
MaytoniMaytoni – krásná svítidla z Německa
AULIX - výhradní zástupce a přímý dovozce svítidel MAYTONI do ČR
Stropní svítidlo Lens 3000K 15W 70d C217CL-15W3K-W - MAYTONI
Garance nejnižší ceny
Skladem u výrobce 25 ks
Termín dodání: 2 týdny
Přidat do košíku
Stropní svítidlo Lens 3000K 15W s širokým vyzařováním, bíláKompaktní stropní svítidlo s integrovaným LED zdrojem poskytuje plošné a rovnoměrné osvětlení s příjemnou teplou bílou… Více
Objednací číslo: M C217CL-15W3K-W
Výrobce: MAYTONI
EAN: 4099776148050
Parametry
Výška v mm 75
Třída ochrany II
Úhel záření 70°
Stmívatelné ne
Životnost 30000h
Hmotnost g 620
Energetická účinnost G
Index podání barev 90
Průměr v mm 90
Ochrana IP IP44
Světelný tok 1070lm
Teplota barvy světla 3000K
Max. příkon světelného zdroje 15W
Výkon 15W