Stropní svítidlo Planet C009CW-L12B s nepřímým i přímým světlem, černé provedení
Kód / označení výrobce: Stropní svítidlo Planet C009CW-L12B
  • Materiál: hliník
  • Barva: černá
  • Výška: 92 mm
  • Průměr: 100 mm
  • Výkon: 12 W
  • Světelný tok: 540 lm
  • Teplota chromatičnosti: 3000 K (teplá bílá)
  • Index podání barev: CRI 80
  • Vyzařovací úhel: 90°
  • Stupeň krytí: IP20
  • Napětí: AC 220-240 V
  • Životnost: 50 000 h
  • Záruka: 5 let
  • Montáž: přisazená
MaytoniMaytoni – krásná svítidla z Německa
AULIX - výhradní zástupce a přímý dovozce svítidel MAYTONI do ČR
Stropní svítidlo Planet C009CW-L12B - MAYTONI
Garance nejnižší ceny
VYSTAVENO NA STUDIU ZÁRUKA 5 LET
Skladem u výrobce 202 ks
Termín dodání: 2 týdny
Přidat do košíku
Objednací číslo: M C009CW-L12B
Výrobce: MAYTONI
EAN: 4251110020617
Parametry
Výška v mm 92
Úhel záření 120°
Hmotnost g 340
Průměr v mm 100
Ochrana IP IP20
Světelný tok 350lm
Teplota barvy světla 3000K
Napájecí napětí 230V
Patice LED
Včetně světelného zdroje ano
Materiál hliník
Barva černá
Kolekce Planet
Výrobce MAYTONI
Výkon 12W