Kód / označení výrobce: MOD058CL-L35BK
Design a konstrukce
Konstrukce svítidla je tvořena výrazným hliníkovým kruhem v černé barvě, který je uchycen na subtilní základně. Výška svítidla pouhých 35 mm umožňuje jeho použití i v prostorech s nízkými stropy. Minimalistické provedení a precizní zpracování podtrhují moderní charakter svítidla.
Charakter světla
Typické použití
Technické vlastnosti
  • Výkon: 35 W
  • Světelný tok: 1001-1007 lm
  • Teplota chromatičnosti: 3000 K / 4000 K
  • Index podání barev: CRI 80
  • Vyzařovací úhel: 120°
  • Stmívání: Triac
  • Materiál: hliník
  • Barva: černá
  • Průměr: 600 mm
  • Výška: 35 mm
  • Krytí: IP20
  • Životnost: 50 000 h
  • Záruka: 3 roky
  • Napětí: AC 220-240 V
MaytoniMaytoni – krásná svítidla z Německa
AULIX - výhradní zástupce a přímý dovozce svítidel MAYTONI do ČR
Stropní svítidlo Rim 35W MOD058CL-L35BK - MAYTONI
Garance nejnižší ceny
ZÁRUKA 5 LET
Skladem u výrobce 79 ks
Termín dodání: 2 týdny
Přidat do košíku
Stropní svítidlo Rim 35W, kruhový minimalistický design, černá, MaytoniStropní svítidlo Rim 35W představuje moderní kruhové svítidlo s minimalistickým charakterem, které je určeno… Více
Objednací číslo: M MOD058CL-L35BK
Výrobce: MAYTONI
EAN: 4099776067368
Parametry
Výška v mm 35
Třída ochrany I
Úhel záření 120°
Stmívatelné ano
Hmotnost g 3000
Energetická účinnost G
Index podání barev 80
Šířka v mm 103
Průměr v mm 600
Ochrana IP IP20
Světelný tok 1100lm
Teplota barvy světla 3000/4000K
Max. příkon světelného zdroje 35W
Výkon 35W