Kód / označení výrobce: MOD058CL-L35BSK
Design a konstrukce
Kruhový tvar svítidla s výškou pouhých 35 mm podtrhuje minimalistický charakter a umožňuje nenápadnou integraci do stropu. Konstrukce je z hliníku v mosazném provedení, což dodává svítidlu elegantní vzhled a zároveň zajišťuje dlouhou životnost. Povrchová úprava v mosazi působí teple a současně moderně.
Charakter světla
Typické použití
Orientační plocha osvětlení
Technické vlastnosti
  • Výkon: 35 W
  • Světelný tok: 1521-1531 lm
  • Teplota chromatičnosti: 2600 K / 3500 K
  • Index podání barev: CRI 80
  • Vyzařovací úhel: 120°
  • Stmívání: Triac
  • Materiál: hliník
  • Barva: mosaz
  • Průměr: 600 mm
  • Výška: 35 mm
  • Krytí: IP20
  • Životnost: 50 000 h
  • Záruka: 3 roky
  • Napětí: AC 220-240 V
Světelné studio Aulix
MaytoniMaytoni – krásná svítidla z Německa
AULIX - výhradní zástupce a přímý dovozce svítidel MAYTONI do ČR
Stropní svítidlo Rim 35W MOD058CL-L35BSK - MAYTONI
Garance nejnižší ceny
ZÁRUKA 5 LET
Skladem u výrobce 51 ks
Termín dodání: 2 týdny
Přidat do košíku
Stropní svítidlo Rim 35W, kruhový minimalistický design, mosazStropní svítidlo Rim s výkonem 35 W představuje moderní řešení pro plošné osvětlení interiérů, kde je kladen důraz na… Více
Objednací číslo: M MOD058CL-L35BSK
Výrobce: MAYTONI
EAN: 4099776067290
Parametry
Výška v mm 35
Třída ochrany I
Úhel záření 120°
Stmívatelné ano
Hmotnost g 3000
Energetická účinnost G
Index podání barev 80
Šířka v mm 103
Průměr v mm 600
Ochrana IP IP20
Světelný tok 1600lm
Teplota barvy světla 2600/3500K
Max. příkon světelného zdroje 35W
Výkon 35W