Kód / označení výrobce: MOD496CL-L12BZK
Design a konstrukce
Charakter světla
Svítidlo využívá integrovaný LED zdroj o výkonu 12 W a poskytuje světelný tok 1300 lm. Teplota chromatičnosti 3000 K zajišťuje příjemné, teplé bílé světlo vhodné pro rezidenční zóny, hotelové pokoje nebo vstupní haly. Vyzařovací úhel 120° umožňuje rovnoměrné rozptýlení světla do prostoru. Index podání barev CRI 80 je dostatečný pro běžné interiérové použití. Svítidlo není stmívatelné, což je vhodné zejména pro prostory s konstantním světelným režimem.
Typické použití
Orientační plocha osvětlení
Technické vlastnosti
  • Výkon: 12 W
  • Světelný tok: 1300 lm
  • Teplota chromatičnosti: 3000 K
  • Index podání barev: CRI 80
  • Vyzařovací úhel: 120°
  • Materiál: kov
  • Barva: bronzová
  • Průměr: 148 mm
  • Výška: 130 mm
  • Krytí: IP20
  • Napětí: AC 220-240 V
  • Stupeň ochrany: Class I
  • Není stmívatelné
Stropní svítidlo Scala 3000K 12W MOD496CL-L12BZK - MAYTONI
Garance nejnižší ceny
Skladem u výrobce 91 ks
Termín dodání: 2 týdny
Přidat do košíku
Stropní svítidlo Scala 12W 3000K v bronzovém provedeníScala představuje stropní svítidlo s integrovaným LED zdrojem, které poskytuje teplé bílé světlo s chromatičností 3000 K.… Více
Objednací číslo: M MOD496CL-L12BZK
Výrobce: MAYTONI
EAN: 4099776222576
Parametry
Výška v mm 130
Třída ochrany I
Úhel záření 120°
Stmívatelné ne
Hmotnost g 1200
Energetická účinnost F
Index podání barev 80
Průměr v mm 148
Ochrana IP IP20
Světelný tok 1300lm
Teplota barvy světla 3000K
Max. příkon světelného zdroje 12W
Výkon 12W