Kód / označení výrobce: MOD496CL-L12WK
Design a konstrukce
Charakter světla
Svítidlo využívá integrovaný LED zdroj s příkonem 12 W a světelným tokem 1300 lm. Vyzařovací úhel 120° zajišťuje široké pokrytí prostoru měkkým, rovnoměrným světlem. Teplota chromatičnosti 3000 K vytváří příjemnou atmosféru vhodnou pro relaxaci i běžné denní aktivity. Index podání barev CRI 80 umožňuje věrné zobrazení barev v interiéru. Svítidlo není stmívatelné, je proto vhodné tam, kde je požadována stabilní úroveň osvětlení.
Typické použití
Orientační plocha osvětlení
Technické vlastnosti
  • Příkon: 12 W
  • Světelný tok: 1300 lm
  • Teplota chromatičnosti: 3000 K
  • Index podání barev: CRI 80
  • Vyzařovací úhel: 120°
  • Materiál: kov
  • Barva: bílá
  • Výška: 130 mm
  • Průměr: 148 mm
  • Krytí: IP20
  • Napětí: AC 220-240 V
  • Třída ochrany: I
  • Záruka: 3 roky
MaytoniMaytoni – krásná svítidla z Německa
AULIX - výhradní zástupce a přímý dovozce svítidel MAYTONI do ČR
Stropní svítidlo Scala 3000K 12W MOD496CL-L12WK - MAYTONI
Garance nejnižší ceny
Skladem u výrobce 66 ks
Termín dodání: 2 týdny
Přidat do košíku
Stropní svítidlo Scala 3000K 12W - bílý kov, rozptylné světloStropní svítidlo Scala je určeno pro celkové osvětlení interiérů, kde je kladen důraz na příjemnou světelnou atmosféru… Více
Objednací číslo: M MOD496CL-L12WK
Výrobce: MAYTONI
EAN: 4099776222583
Parametry
Výška v mm 130
Třída ochrany I
Úhel záření 120°
Stmívatelné ne
Hmotnost g 1200
Energetická účinnost F
Index podání barev 80
Průměr v mm 148
Ochrana IP IP20
Světelný tok 1300lm
Teplota barvy světla 3000K
Max. příkon světelného zdroje 12W
Výkon 12W