Kód / označení výrobce: C084CL-15W3K-D-W-DE
Design a konstrukce
Charakter světla
Typické použití
Orientační plocha osvětlení
Technické vlastnosti
  • Materiál: hliník
  • Barva: bílá
  • Výkon: 15 W
  • Světelný tok: 1359 lm
  • Teplota chromatičnosti: 3000 K
  • Index podání barev: CRI 90
  • Vyzařovací úhel: 24°
  • Stupeň krytí: IP20
  • Rozměry: průměr 100 mm, výška 105 mm
  • Napětí: AC 220-240 V
  • Životnost: 30 000 h
Stropní svítidlo Yin 3000K 1x15W 24d Dim Triac C084CL-15W3K-D-W-DE - MAYTONI
Garance nejnižší ceny
Skladem u výrobce 259 ks
Termín dodání: 2 týdny
Přidat do košíku
Stropní svítidlo Yin 3000K 15W s úzkým vyzařovacím úhlem a vysokým CRIStropní svítidlo s integrovaným LED zdrojem poskytuje směrové světlo s teplou bílou chromatičností 3000 K a… Více
Objednací číslo: M C084CL-15W3K-D-W-DE
Výrobce: MAYTONI
EAN: 4099776164609
Parametry
Výška v mm 105
Třída ochrany II
Úhel záření 24°
Stmívatelné ano
Životnost 30000h
Hmotnost g 490
Energetická účinnost G
Index podání barev 90
Průměr v mm 100
Ochrana IP IP20
Světelný tok 1359lm
Teplota barvy světla 2700/4000K
Max. příkon světelného zdroje 15W
Výkon 15W