Popis produktu
Svítidlo je funkčně v pořádku. V některých případech může produkt vykazovat drobné známky opotřebení, které však nejsou důvodem k reklamaci.
VÝPRODEJ VZORKU - LED2 Lištové svítidlo MAGO II S, B DALI DIM 6W 3000K černá - LED2 Lighting
VYSTAVENO NA STUDIU ZÁRUKA 5 LET
Skladem 1 ks
Svítidlo je funkčně v pořádku. V některých případech může produkt vykazovat drobné známky opotřebení, které však nejsou důvodem k reklamaci.
Parametry
| Třída ochrany | III |
| Úhel záření | 36° |
| Stmívatelné | ano, DALI |
| Životnost | 50000h |
| Hmotnost g | 450g |
| Energetická účinnost | F |
| Průměr v mm | 40 |
| Délka v mm | 85 |
| Ochrana IP | IP20 |
| Světelný tok | 480lm |
| Teplota barvy světla | 3000K |
| Max. příkon světelného zdroje | 6W |
| Výkon | 6W |
| Napájecí napětí | 48V DC |
| Patice | LED |
| Proudové zatížení | 150mA |
| Včetně světelného zdroje | ano |
| Materiál | hliník/plast |
| Barva | černá |
| Kolekce | MAGO |
| Počet světelných zdrojů | 1 |
| Výrobce | LED2 |
| U výrobce dostupných | 151 ks |
| Vystaveno na studiu | ano |
| Index podání barev | 90 |
Máte dotaz k tomuto produktu? Neváhejte nás kontaktovat a my se Vám ozveme a rádi poradíme.
Zavolejte nám
Potřebujete poradit ihned?
Neváhejte zavolat, rádi Vám pomůžeme i telefonicky.