Kód / označení výrobce: C081CL-01-GU10-MG
Technické vlastnosti
  • Patice: GU10 (1x)
  • Maximální příkon: 10 W
  • Napětí: AC 220-240 V
  • Stupeň krytí: IP20
  • Materiál: hliník
  • Barevné provedení: černá / mosaz
  • Výška: 141 mm
  • Průměr: 54 mm
  • Montážní otvor: průměr 75 mm, hloubka 50 mm
  • Třída ochrany: II
  • Hmotnost: 0,25 kg
Vestavné svítidlo Artisan GU10x1 10W IP 20 C081CL-01-GU10-MG - MAYTONI
Garance nejnižší ceny
ZÁRUKA 5 LET
Skladem u výrobce 344 ks
Termín dodání: 2 týdny
Přidat do košíku
Vestavné bodové svítidlo Artisan GU10, černá/mosaz, 10W, IP20Vestavné svítidlo s paticí GU10 je určeno pro akcentní nebo zónové osvětlení v interiéru. Díky směrovému charakteru… Více
Objednací číslo: M C081CL-01-GU10-MG
Výrobce: MAYTONI
EAN: 4099776083153
Parametry
Výška v mm 141
Třída ochrany II
Stmívatelné ne
Hmotnost g 530
Průměr v mm 54
Ochrana IP IP20
Max. příkon světelného zdroje 10W
Výkon 10W