Kód / označení výrobce: C081CL-01-GU10-B
Design a konstrukce
Charakter světla
Svítidlo je určeno pro jednu žárovku GU10 s maximálním příkonem 10 W. Směrové světlo umožňuje přesné nasměrování na požadovanou plochu nebo objekt. Tento typ svítidla je ideální pro akcentní nasvícení, zvýraznění architektonických detailů, obrazů, vitrín nebo pracovních zón. Není určeno pro plošné osvětlení celého prostoru, ale spíše pro doplňkové nebo cílené světelné efekty. Svítidlo není stmívatelné.
Typické použití
Technické vlastnosti
  • Materiál: hliník
  • Barva: černá
  • Patice: GU10 (1x max. 10 W)
  • Napětí: AC 220-240 V
  • Krytí: IP20
  • Výška: 141 mm
  • Průměr: 54 mm
  • Průměr montážního otvoru: 75 mm
  • Hloubka montážního otvoru: 50 mm
  • Třída ochrany: II
  • Stupeň požární odolnosti: ne
  • Záruka: 5 let
  • Montáž: vestavná
MaytoniMaytoni – krásná svítidla z Německa
AULIX - výhradní zástupce a přímý dovozce svítidel MAYTONI do ČR
Vestavné svítidlo Artisan GU10x1 10W IP 20 C081CL-01-GU10-B - MAYTONI
Garance nejnižší ceny
ZÁRUKA 5 LET
Skladem u výrobce 380 ks
Termín dodání: 2 týdny
Přidat do košíku
Objednací číslo: M C081CL-01-GU10-B
Výrobce: MAYTONI
EAN: 4099776083139
Parametry
Výška v mm 141
Třída ochrany II
Stmívatelné ne
Hmotnost g 530
Průměr v mm 54
Ochrana IP IP20
Max. příkon světelného zdroje 10W
Výkon 10W