Kód / označení výrobce: C110CL-01-GU10-B
Design a konstrukce
Charakter světla
Svítidlo využívá patici GU10 pro jeden světelný zdroj do 10 W. Díky zapuštěné optice a možnosti směrování poskytuje koncentrovaný světelný paprsek vhodný pro akcentní nasvícení, zvýraznění detailů nebo vytvoření světelných scén. Světlo je orientováno tak, aby minimalizovalo oslnění a umožnilo přesné nasměrování na požadované místo. Svítidlo není stmívatelné.
Typické použití
Patice a kompatibilita
Technické vlastnosti
  • Materiál: hliník
  • Barva: černá
  • Patice: GU10
  • Maximální výkon: 10 W
  • Počet světelných zdrojů: 1
  • Krytí: IP20
  • Třída ochrany: II
  • Montáž: vestavná
  • Rozměry: výška 144 mm, průměr 56 mm
  • Průměr montážního otvoru: 55 mm
  • Hloubka montážního otvoru: 45 mm
Vestavné svítidlo Calipso GU10x1 10W IP 20 C110CL-01-GU10-B - MAYTONI
Garance nejnižší ceny
ZÁRUKA 5 LET
Skladem u výrobce 9 ks
Termín dodání: 2 týdny
Přidat do košíku
Objednací číslo: M C110CL-01-GU10-B
Výrobce: MAYTONI
EAN: 4099776124436
Parametry
Výška v mm 144
Třída ochrany II
Stmívatelné ne
Hmotnost g 220
Šířka v mm 60
Průměr v mm 56
Délka v mm 100
Ochrana IP IP20
Max. příkon světelného zdroje 10W
Výkon 10W