Vestavné svítidlo Dot DL042-01-SQ-B, černé, GU10, hranaté provedení
Kód / označení výrobce: DL042-01-SQ-B
Design a konstrukce
Charakter světla
Svítidlo je osazeno paticí GU10 pro jeden světelný zdroj s maximálním příkonem 10 W (zdroj není součástí dodávky). Díky možnosti naklápění je vhodné pro akcentní nasvícení detailů, obrazů, architektonických prvků nebo pro zónové osvětlení v rámci většího prostoru. Světelný charakter a barevné podání závisí na zvoleném typu žárovky GU10.
Typické použití
Patice a kompatibilita
Technické vlastnosti
  • Rozměry: 112 x 90 x 42 mm
  • Materiál: hliník
  • Barva: černá
  • Patice: GU10 (1x10 W, zdroj není součástí)
  • Stupeň krytí: IP20
  • Montáž: vestavná do sádrokartonu
  • Napětí: AC 220-240 V
  • Třída ochrany: II
  • Rozměr montážního otvoru: 80 x 80 mm, hloubka 120 mm
  • Záruka: 5 let
MaytoniMaytoni – krásná svítidla z Německa
AULIX - výhradní zástupce a přímý dovozce svítidel MAYTONI do ČR
Vestavné svítidlo Dot DL042-01-SQ-B - MAYTONI
Garance nejnižší ceny
ZÁRUKA 5 LET
Skladem u výrobce 522 ks
Termín dodání: 2 týdny
Přidat do košíku
Objednací číslo: M DL042-01-SQ-B
Výrobce: MAYTONI
EAN: 4099776024248
Parametry
Záruční doba 5 let
Výška v mm 42
Hmotnost g 110
Šířka v mm 90
Délka v mm 112
Ochrana IP IP20
Max. příkon světelného zdroje 50W
Výkon 50W