Vestavné stropní svítidlo Phanton DL303-L12B, černé, 12W, 3000K, 120°
Kód / označení výrobce: Vestavné svítidlo Phanton DL303-L12B
Design a konstrukce
Svítidlo má jednoduchý kruhový tvar s černým hliníkovým rámečkem. Konstrukce je navržena pro zapuštěnou montáž do stropu s minimální instalační hloubkou 30 mm a průměrem montážního otvoru 75 mm. Povrchová úprava v černé barvě působí decentně a umožňuje snadné sladění s moderními interiéry.
Charakter světla
Typické použití
Orientační plocha osvětlení
Technické vlastnosti
  • Výkon: 12 W
  • Světelný tok: 750 lm
  • Teplota chromatičnosti: 3000 K
  • Index podání barev: CRI 80
  • Vyzařovací úhel: 120°
  • Materiál: hliník
  • Barva: černá
  • Průměr svítidla: 95 mm
  • Výška: 32 mm
  • Průměr montážního otvoru: 75 mm
  • Hloubka montáže: 30 mm
  • Krytí: IP20
  • Napětí: AC 220-240 V
  • Životnost: 50 000 h
  • Záruka: 5 let
  • Montáž: vestavná
MaytoniMaytoni – krásná svítidla z Německa
AULIX - výhradní zástupce a přímý dovozce svítidel MAYTONI do ČR
Vestavné svítidlo Phanton DL303-L12B - MAYTONI
Garance nejnižší ceny
ZÁRUKA 5 LET
Skladem u výrobce 231 ks
Termín dodání: 2 týdny
Přidat do košíku
Vestavné stropní svítidlo Phanton DL303-L12B, černé, 12W, 3000K, 120°Kruhové vestavné LED svítidlo s širokým vyzařovacím úhlem je určeno pro celkové osvětlení interiérů, kde je… Více
Objednací číslo: M DL303-L12B
Výrobce: MAYTONI
EAN: 4251110021294
Parametry
Výška v mm 32
Úhel záření 120°
Hmotnost g 190
Průměr v mm 95
Ochrana IP IP20
Světelný tok 750lm
Teplota barvy světla 3000K
Napájecí napětí 230V
Patice LED
Včetně světelného zdroje ano
Materiál hliník
Barva černá
Kolekce Phanton
Výrobce MAYTONI
Výkon 12W