Vestavné svítidlo Reif DL050-01B - minimalistický detail pro moderní interiéry
Klíčové vlastnosti a výhody
  • Flexibilita světelného řešení: Patice GU10 umožňuje použití široké škály LED žárovek i halogenových zdrojů do 50W, což dává volnost při volbě intenzity a barvy světla dle vašeho interiéru.
  • Bezpečnost: Krytí IP20 je ideální pro použití v suchých interiérech.
Technické specifikace
  • Výška: 55 mm
  • Průměr: 68 mm
  • Hmotnost: 80 g
  • Maximální příkon: 50W
  • Napájecí napětí: 230V
  • Patice: GU10 (zdroj není součástí balení)
  • Materiál: hliník
  • Povrchová úprava: matná černá
  • Počet světelných zdrojů: 1
  • Stupeň krytí: IP20
Doporučení architekta
Záruky a certifikace
  • Záruka: 5 let
  • Certifikace: CE
MaytoniMaytoni – krásná svítidla z Německa
AULIX - výhradní zástupce a přímý dovozce svítidel MAYTONI do ČR
Vestavné svítidlo Reif DL050-01B - MAYTONI
Garance nejnižší ceny
ZÁRUKA 5 LET
Skladem u výrobce 1064 ks
Termín dodání: 2 týdny
Přidat do košíku
Objednací číslo: M DL050-01B
Výrobce: MAYTONI
EAN: 4251110071817
Parametry
Výška v mm 55
Hmotnost g 80
Průměr v mm 68
Ochrana IP IP20
Max. příkon světelného zdroje 50W
Výkon 50W
Napájecí napětí 230V