Kód / označení výrobce: DL058-12W3K-B
Design a konstrukce
Charakter světla
Svítidlo využívá integrovaný LED zdroj o příkonu 12 W a světelném toku 840 lm. Teplota chromatičnosti 3000 K vytváří příjemné, teplé bílé světlo vhodné pro obytné i reprezentativní prostory. Vyzařovací úhel 50° umožňuje směrové nasvícení konkrétních zón, objektů nebo ploch. Vysoký index podání barev CRI 90 zajišťuje věrné zobrazení barev, což je důležité například v galeriích, retailových prostorech nebo při nasvícení uměleckých děl. Svítidlo není stmívatelné.
Typické použití
Technické vlastnosti
  • Příkon: 12 W
  • Světelný tok: 840 lm
  • Teplota chromatičnosti: 3000 K
  • Index podání barev: CRI 90
  • Vyzařovací úhel: 50°
  • Napětí: AC 220-240 V
  • Krytí: IP20
  • Materiál: hliník
  • Barva: černá
  • Průměr svítidla: 80 mm
  • Výška: 60 mm
  • Průměr montážního otvoru: 75 mm
  • Montáž: vestavná
Vestavné svítidlo Round 12W IP 20 DL058-12W3K-B - MAYTONI
Garance nejnižší ceny
ZÁRUKA 5 LET
Skladem u výrobce 147 ks
Termín dodání: 2 týdny
Přidat do košíku
Vestavné LED svítidlo Round 12W, černé, 3000K, 50°Kompaktní vestavné svítidlo s integrovaným LED zdrojem poskytuje směrové světlo s teplou bílou chromatičností 3000 K. Díky svému… Více
Objednací číslo: M DL058-12W3K-B
Výrobce: MAYTONI
EAN: 4099776077794
Parametry
Výška v mm 60
Třída ochrany II
Úhel záření 60°
Stmívatelné ne
Hmotnost g 250
Energetická účinnost G
Index podání barev 90
Průměr v mm 80
Ochrana IP IP20
Světelný tok 910lm
Teplota barvy světla 3000K
Max. příkon světelného zdroje 12W
Výkon 12W