Kód / označení výrobce: DL058-12W3K-TRS-W
Design a konstrukce
Kruhové tělo svítidla je vyrobeno z hliníku v bílé povrchové úpravě. Minimalistický design a čisté linie umožňují nenápadné začlenění do stropní konstrukce. Konstrukce je uzpůsobena pro zapuštěnou montáž do sádrokartonu nebo omítky, montážní otvor má průměr 75 mm a hloubku 80 mm.
Charakter světla
Svítidlo využívá integrovaný LED zdroj o výkonu 12 W a poskytuje světelný tok 920 lm. Teplota chromatičnosti 3000 K vytváří příjemnou teplou bílou atmosféru vhodnou pro obytné i reprezentativní prostory. Vyzařovací úhel 50° umožňuje směrové nasvícení konkrétních zón nebo prvků interiéru. Vysoký index podání barev CRI 90 zajišťuje věrné zobrazení barev v prostoru. Svítidlo není stmívatelné.
Typické použití
Round 12W je vhodné pro nasvícení chodeb, vstupních prostor, kanceláří, hotelových pokojů, recepcí nebo menších zasedacích místností. Uplatní se také v retailových prostorech, kde je potřeba kvalitní směrové světlo pro zvýraznění zboží nebo orientaci v prostoru.
Orientační plocha osvětlení
Technické vlastnosti
  • Výkon: 12 W
  • Světelný tok: 920 lm
  • Teplota chromatičnosti: 3000 K
  • CRI: 90
  • Úhel vyzařování: 50°
  • Materiál: hliník
  • Barva: bílá
  • Krytí: IP20
  • Montážní otvor: průměr 75 mm, hloubka 80 mm
  • Průměr svítidla: 74 mm
  • Výška: 60 mm
  • Napětí: AC 220-240 V
  • Životnost: 30 000 h
  • Záruka: 5 let
MaytoniMaytoni – krásná svítidla z Německa
AULIX - výhradní zástupce a přímý dovozce svítidel MAYTONI do ČR
Vestavné svítidlo Round 12W IP 20 DL058-12W3K-TRS-W - MAYTONI
Garance nejnižší ceny
ZÁRUKA 5 LET
Termín dodání: na dotaz
Přidat do košíku
Vestavné LED svítidlo Round 12W, 3000K, 50°, bílá - MaytoniVestavné svítidlo Round je určeno pro zapuštěnou montáž do podhledu a poskytuje směrové osvětlení s teplou bílou barvou… Více
Objednací číslo: M DL058-12W3K-TRS-W
Výrobce: MAYTONI
EAN: 4099776077657
Parametry
Výška v mm 60
Třída ochrany II
Úhel záření 60°
Stmívatelné ne
Hmotnost g 170
Energetická účinnost G
Index podání barev 90
Šířka v mm 115
Průměr v mm 74
Ochrana IP IP20
Světelný tok 920lm
Teplota barvy světla 3000K
Max. příkon světelného zdroje 12W
Výkon 12W