Kód / označení výrobce: DL058-12W3K-W
Design a konstrukce
Kruhové svítidlo s čistým bílým rámečkem je vyrobeno z hliníku. Minimalistický design a zapuštěná optika umožňují nenápadnou integraci do podhledů. Konstrukce je navržena pro montáž do kruhového otvoru o průměru 75 mm.
Technické vlastnosti
  • Výkon: 12 W
  • Světelný tok: 850 lm
  • Teplota chromatičnosti: 3000 K
  • Index podání barev: CRI 90
  • Úhel vyzařování: 50°
  • Materiál: hliník
  • Barva: bílá
  • Průměr svítidla: 80 mm
  • Výška: 60 mm
  • Průměr montážního otvoru: 75 mm
  • Krytí: IP20
  • Napětí: AC 220-240 V
  • Životnost: 30 000 h
  • Záruka: 5 let
  • Montáž: vestavná
MaytoniMaytoni – krásná svítidla z Německa
AULIX - výhradní zástupce a přímý dovozce svítidel MAYTONI do ČR
Vestavné svítidlo Round 12W IP 20 DL058-12W3K-W - MAYTONI
Garance nejnižší ceny
ZÁRUKA 5 LET
Skladem u výrobce 106 ks
Termín dodání: 2 týdny
Přidat do košíku
Vestavné LED svítidlo Round 12W, 3000K, 50°, bílá - MaytoniVestavné svítidlo s integrovaným LED zdrojem poskytuje směrové světlo s teplou bílou chromatičností 3000 K a vysokým… Více
Objednací číslo: M DL058-12W3K-W
Výrobce: MAYTONI
EAN: 4099776077770
Parametry
Výška v mm 60
Třída ochrany II
Úhel záření 60°
Stmívatelné ne
Hmotnost g 250
Energetická účinnost G
Index podání barev 90
Průměr v mm 80
Ochrana IP IP20
Světelný tok 920lm
Teplota barvy světla 3000K
Max. příkon světelného zdroje 12W
Výkon 12W