Vestavné stropní svítidlo Yin DL031-L12W4K-B, černé, 12 W, 4000 K, 60°
Kód / označení výrobce: DL031-L12W4K-B
Design a konstrukce
Charakter světla
Typické použití
Orientační plocha osvětlení
Technické vlastnosti
  • Výkon: 12 W
  • Světelný tok: 830 lm
  • Teplota chromatičnosti: 4000 K
  • Index podání barev: CRI 90
  • Vyzařovací úhel: 60°
  • Materiál: hliník
  • Barva: černá
  • Průměr svítidla: 98 mm
  • Výška: 75 mm
  • Průměr montážního otvoru: 85 mm
  • Hloubka montážního otvoru: 90 mm
  • Krytí: IP20
  • Napájení: AC 220-240 V
  • Montáž: vestavná do stropu
  • Životnost: 30 000 h
  • Záruka: 5 let
MaytoniMaytoni – krásná svítidla z Německa
AULIX - výhradní zástupce a přímý dovozce svítidel MAYTONI do ČR
Vestavné svítidlo Yin DL031-L12W4K-B - MAYTONI
Garance nejnižší ceny
ZÁRUKA 5 LET
Skladem u výrobce 221 ks
Termín dodání: 2 týdny
Přidat do košíku
Vestavné stropní svítidlo Yin DL031-L12W4K-B, černé, 12 W, 4000 K, 60°Vestavné svítidlo Yin je určeno pro zapuštěnou montáž do stropu a poskytuje neutrálně bílé světlo s teplotou… Více
Objednací číslo: M DL031-L12W4K-B
Výrobce: MAYTONI
EAN: 4099776024484
Parametry
Záruční doba 5 let
Úhel záření 60°
Hmotnost g 380
Index podání barev 90
Ochrana IP IP20
Světelný tok 830lm
Teplota barvy světla 4000K
Max. příkon světelného zdroje 12W
Výkon 12W