Popis produktu
Zápustné kruhové svítidlo na LED diody ze satinovaného polykarbonátu.
RED - dekorativní osvětlení do každého interiéru
Každý interiér je unikátní a vyžaduje individuální přístup při řešení ideálního osvětlení. Někam se hodí spíš klasika, jinde vyniknou především odvážné moderní kombinace materiálů, tvarů a barev. Katalog svítidel RED nabízí řešení osvětlení do každého interiéru.
Závěsná svítidla podle posledních trendů se hodí do jídelny, pracovny, ložnice i obývacího pokoje. Stropní svítidla jsou k dispozici hranatá, kulatá i lineární, ta s dostatečným IP krytím najdou své uplatnění zejména v koupelnách. Nástěnná svítidla různých typů jsou velmi oblíbená jako doplňkové osvětlení do koupelen, jídelen i na chodbu. Často se používají také vestavné bodovky, které jsou nenápadné a přitom výkonné. Umístit je můžete na strop i do stěny. K dispozici jsou také samostatná stínidla a různé další komponenty svítidel, stolní i stojací lampy.
Neváhejte kombinovat různé typy osvětlení, abyste dosáhli ve vašem interiéru dokonalého osvětlení. Světlo je ale důležité i venku, v katalogu svítidel RED proto najdete také venkovní svítidla nejrůznějších tvarů a typů – pojezdová, sloupková, nástěnná, stropní i dekorativní.
AULIX - přímý prodejce svítidel RED v ČR
Zápustné svítidlo OSONA S kruhová zápustná satinovaná 230V/350mA - RED - DESIGN RENDL
Termín dodání: na dotaz
Zápustné kruhové svítidlo na LED diody ze satinovaného polykarbonátu.
Parametry
| Teplota barvy světla | 3000K |
| Kolekce | OSONA |
| Patice | LED |
| Proudové zatížení | 350mA |
| Počet světelných zdrojů | 3 |
| Včetně světelného zdroje | ano |
| Max. příkon světelného zdroje | 1W |
| Materiál | akrylát |
| Světelný tok | 270lm |
| Výkon | 1W |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Napájecí napětí | 230V/350mA |
| Výrobce | RED - DESIGN RENDL |
| Rozměry (Ø/V) | 8,8/3 |
| Montážní otvor v mm | 65 |
| Zápustná hloubka v mm | 60 |
| Montážní otvor - tvar | kruh |
| Průměr v mm | 88 |
| 3D model | 3D model na vyžádání |
| Výška v mm | 30 |
| Barva | satinovaný akryl |
| Index podání barev | 80 |
| U výrobce dostupných | 0 ks |
Máte dotaz k tomuto produktu? Neváhejte nás kontaktovat a my se Vám ozveme a rádi poradíme.
Zavolejte nám
Potřebujete poradit ihned?
Neváhejte zavolat, rádi Vám pomůžeme i telefonicky.