Závěsné svítidlo YANO matná černá 4450lm 51,5W Tunable white 2200-5000K Casambi - OLIGO
Parametry
| Barva | matná černá |
| Počet světelných zdrojů | 2 |
| Výška v mm | 17 |
| Napájecí napětí | 230V |
| Včetně světelného zdroje | ano |
| Kolekce | YANO |
| Materiál | kov |
| Patice | LED |
| Max. příkon světelného zdroje | 51,5W |
| Stmívatelné | ano |
| Energetická účinnost | D |
| Délka závěsu v mm | 1600 |
| Teplota barvy světla | 2200-5000K |
| Průměr v mm | 396 |
| Index podání barev | 90 |
| Výrobce | OLIGO |
| Světelný tok | 4450lm |
Máte dotaz k tomuto produktu? Neváhejte nás kontaktovat a my se Vám ozveme a rádi poradíme.
Zavolejte nám
Potřebujete poradit ihned?
Neváhejte zavolat, rádi Vám pomůžeme i telefonicky.