Product description
Závěsné kruhové svítidlo Alphabet of Light Ø90 – bílá, 44W, 3000K
Závěsné svítidlo Alphabet of Light ve tvaru kruhu o průměru 900 mm je určeno pro celkové osvětlení interiérů, kde je požadován výrazný světelný prvek s homogenním difuzním vyzařováním. Svítidlo poskytuje příjemné, rovnoměrné světlo vhodné pro reprezentativní prostory, kanceláře, recepce nebo hotelové lobby. V návrhu osvětlení plní roli hlavního zdroje světla i estetického dominantního prvku.
Kód / označení výrobce: Alphabet of light kruh 90 závěsné
Design a konstrukce
Kruhový tvar svítidla je tvořen hliníkovou nosnou konstrukcí v bílé barvě s opálovým difuzorem z technopolymeru, který zajišťuje rovnoměrné rozptýlení světla po celém obvodu. Minimalistické provedení navržené studiem BIG – Bjarke Ingels Group podtrhuje současný architektonický charakter svítidla.
Charakter světla
Svítidlo vyzařuje difuzní světlo s teplotou chromatičnosti 3000 K, což odpovídá teplé bílé barvě vhodné pro pracovní i společenské zóny. Vysoký světelný tok 5783 lm a index podání barev CRI 90 zajišťují kvalitní osvětlení s věrným podáním barev. Díky možnosti stmívání (Push/DALI) lze světelnou atmosféru přizpůsobit konkrétním požadavkům prostoru. Svítidlo je vhodné pro systémové řízení v rámci větších projektů i pro základní stmívání v menších interiérech.
Typické použití
Tento model je často využíván v kancelářských prostorech, zasedacích místnostech, vstupních halách, hotelových lobby, galeriích nebo reprezentativních recepcích, kde je kladen důraz na kvalitní celkové osvětlení a výrazný designový prvek.
Orientační plocha osvětlení
Při světelném toku 5783 lm a charakteru závěsného svítidla lze orientačně počítat s nasvícením plochy přibližně 35 m² pro běžné osvětlení. Skutečný rozsah závisí na výšce stropu, barevnosti povrchů a celkové koncepci osvětlení v daném prostoru.
Technické vlastnosti
- Příkon: 44 W
- Světelný tok: 5783 lm
- Teplota chromatičnosti: 3000 K
- Index podání barev: CRI 90
- Stmívání: Push / DALI
- Materiál: hliník, opálový technopolymer
- Barva: bílá
- Průměr: 900 mm
- Výška těla: 50 mm
- Maximální výška zavěšení: 1500 mm
- Napětí: 220–240 V
- Životnost: L70 (10 000 h) 60 000 h
Světelné studio Aulix
Pro návrh osvětlení rozsáhlejších interiérů nebo celých projektů je možné využít služby světelného studia Aulix, které spolupracuje s architekty, projektanty i koncovými klienty na tvorbě optimální světelné koncepce.
Alphabet of light kruh 90 závěsné - ARTEMIDE
Skladem u výrobce
Termín dodání: 8 týdnů
Závěsné kruhové svítidlo Alphabet of Light Ø90 – bílá, 44W, 3000KZávěsné svítidlo Alphabet of Light ve tvaru kruhu o průměru 900 mm je určeno pro celkové osvětlení interiérů, kde… Read more
Parameters
| Stmívatelné | ano, DALI/PUSH |
| Životnost | 55000h |
| Výška v mm | 50 |
| Průměr v mm | 900 |
| Ochrana IP | IP20 |
| Světelný tok | 6041lm |
| Teplota barvy světla | 3000K |
| Max. příkon světelného zdroje | 55W |
| Výkon | 55W |
| Napájecí napětí | 220-240V |
| Patice | LED |
| Včetně světelného zdroje | ano |
| Materiál | methakrylát / hliník |
| Barva | bílá |
| Kolekce | Alphabet of light circular |
| Výrobce | ARTEMIDE |
| Index podání barev | 80 |
Máte dotaz k tomuto produktu? Neváhejte nás kontaktovat a my se Vám ozveme a rádi poradíme.
Zavolejte nám
Potřebujete poradit ihned?
Neváhejte zavolat, rádi Vám pomůžeme i telefonicky.