Product description
Závěsné svítidlo Aris 8 z kolekce designového osvětlení značky Azzardo se stane chloubou Vašeho interiéru díky osmi mohutným kulatým difuzorům, které jsou osazeny paticí E27 o maximálním příkonu 8 x 60 W (zdroje nejsou součástí balení). Kulatá základna je zhotovena z kovu s chromovou povrchovou úpravou. Délku přívodního kabelu lze libovolně regulovat až do 150 cm. Difuzory jsou vyrobeny z akrylového plastu v bílé barvě. Celkové rozměry činí 150 x 42 x 42 cm. Svítidlo je napájeno ze sítě na 230 V a vztahuje se na něj záruka 3 roky.
Aris 8 pendant (white) - AZZARDO
Termín dodání: na dotaz
Závěsné svítidlo Aris 8 z kolekce designového osvětlení značky Azzardo se stane chloubou Vašeho interiéru díky osmi mohutným kulatým difuzorům, které jsou osazeny paticí E27 o… Read more
Order number: AZZ AZ2057
Manufacturer: AZZARDO
EAN: 5901238420576
Parameters
| Výška v mm | 1500 |
| Hmotnost g | 5800 |
| Šířka v mm | 420 |
| Délka v mm | 420 |
| Ochrana IP | IP20 |
| Max. příkon světelného zdroje | 60W |
| Výkon | 480W |
| Napájecí napětí | 220-240 V |
| Patice | E27 |
| Včetně světelného zdroje | ne |
| Barva | bílá |
| Kolekce | Azzardo |
| Počet světelných zdrojů | 8 |
| Výrobce | AZZARDO |
| Materiál | akrylát |
| Index podání barev | 80 |
Máte dotaz k tomuto produktu? Neváhejte nás kontaktovat a my se Vám ozveme a rádi poradíme.
Zavolejte nám
Potřebujete poradit ihned?
Neváhejte zavolat, rádi Vám pomůžeme i telefonicky.