Product description
Závěsné svítidlo Carta SP1 z kolekce interiérového osvětlení značky Ideal Lux ve středním provedení o celkovém průměru 40 cm má jednoduchý design, který se hodí do každého klasicky či moderně zařízeného interiéru. Kovová kulatá základna o průměru 11 cm má bílou povrchovou úpravu a z jejího středu vede přívodní kabel pokrytý bílou tkaninou, který lze výškově nastavit od 44 cm do 253 cm délky. Bílý polykarbonátový kulatý difuzor s papírovou strukturou je osazen paticí E27 o maximálním příkonu 1 x 25W. Zdroj není součástí balení, vhodnější variantou je zvolit LED žárovku pro úsporu elektrické energie (obj. kód LED GLOBO žárovky doporučené dodavatelem o příkonu 8W a teplotě chromatičnosti 3000K je 101354). Krytí IP20 je určeno pro vnitřní montáž.
CARTA SP1 D40 závěsné svítidlo - IDEALLUX
Skladem u výrobce 132 ks
Termín dodání: 2 týdny
Závěsné svítidlo Carta SP1 z kolekce interiérového osvětlení značky Ideal Lux ve středním provedení o celkovém průměru 40 cm má jednoduchý design, který se hodí do každého… Read more
Order number: ILUX 226033
Manufacturer: IDEALLUX
EAN: 8021696226033
Parameters
| Třída ochrany | II |
| Hmotnost g | 1460 |
| Šířka v mm | 400 |
| Průměr v mm | 400 |
| Délka v mm | 400 |
| Ochrana IP | IP20 |
| Max. příkon světelného zdroje | 25W |
| Výkon | 25W |
| Patice | E27 |
| Včetně světelného zdroje | ne |
| Barva | bílá |
| Počet světelných zdrojů | 1 |
| Výrobce | IDEALLUX |
| Výška v mm | 2380 |
| Napájecí napětí | 220-240V |
| Materiál | plast |
| Kolekce | CARTA |
| U výrobce dostupných | 132 ks |
Máte dotaz k tomuto produktu? Neváhejte nás kontaktovat a my se Vám ozveme a rádi poradíme.
Zavolejte nám
Potřebujete poradit ihned?
Neváhejte zavolat, rádi Vám pomůžeme i telefonicky.