DEKO-LIGHT LED napájecí zdroj BASIC, DIM, CC, D70020UF/20W – Stmívatelný zdroj konstantního proudu 700 mA
Hlavní výhody a vlastnosti
  • Stmívatelný pomocí fázových stmívačů
  • Flicker-free – napájení bez viditelného blikání pro zdravější osvětlení
  • Vysoká bezpečnost: ochrana proti zkratu, přetížení a přehřátí
  • Vhodný pro vestavbu do nábytku i volnou instalaci
  • Široký rozsah vstupního napětí (220–240 V AC), výstupní napětí 14–35 V DC, proud 700 mA
  • Kompaktní rozměry (127 × 44 × 28 mm), hmotnost pouze 120 g
  • Vysoce efektivní, s výkonem 9,8–22 W a výkonovým faktorem 0,95
Technické parametry
  • Vstupní napětí: 220–240 V AC / 50–60 Hz
  • Výstupní napětí: 14–35 V DC
  • Výstupní proud: 700 mA (konstantní)
  • Stmívatelnost: ano (fázové stmívače trailing edge)
  • Ochrana: proti přetížení, přehřátí, zkratu
  • Montáž: vnitřní prostory (IP20), vhodné i pro vestavbu do nábytku
  • Třída ochrany: II (dvojitá izolace)
  • Materiál pouzdra: plast, barva černá
  • Pracovní teplota: -20 až +45 °C
  • Životnost: 30 000 hodin
Doporučení architekta
Záruky a certifikace
  • Životnost: až 30 000 hodin
  • Záruka: 5 let
  • Certifikace: CE, TÜV Rheinland, SELV
DEKO-LIGHTDEKO-LIGHT – kvalita především
AULIX - výhradní zástupce a přímý dovozce svítidel DEKO-LIGHT do ČR
Deko-Light LED-napájení BASIC, DIM, CC, D70020UF/20W konstantní proud 700 mA IP20 stmívatelné 14-32V DC 9,80-22,00 W
Lowest price guarantee
ZÁRUKA 5 LET
Skladem u výrobce 538 ks
Termín dodání: 2 týdny
discount 20 %
Add to cart
Order number: IMPR 862207
Manufacturer: DEKOLIGHT
EAN: 4042943167750
Parameters
Výška v mm 28
Třída ochrany II
Životnost 30000h
Hmotnost g 113
Šířka v mm 44
Délka v mm 127
Ochrana IP IP20
Max. příkon světelného zdroje 9,8-22W
Výkon 9,8-22W
Napájecí napětí 220-240V AC/50-60Hz/14-32V DC
Proudové zatížení 700mA
Materiál plast
Barva černá
Počet světelných zdrojů 8.8
Okolní teplota -20°C - +45°C