Product description
Závěsné svítidlo Diana 1 z kolekce designového osvětlení značky Azzardo zaujme svým jedinečným, atypickým vzhledem, jehož dominantou je hladké oválné stínidlo vajíčkového tvaru. Vzhledem k nízkému krytí IP20 není vhodné do místností s výskytem vyšší vlhkosti vzduchu. Chromový design svítidla vytváří jedinečný světelný efekt. Kulatou kovovou základnu doplňuje skleněné stínidlo osazené paticí G9 o maximálním příkonu 1 x 40 W (zdroj není součástí balení). Výšku závěsu je možné nastavit až do délky 200 cm. Průměr svítidla činí 15 cm. Je napájeno ze sítě na 230 V a vztahuje se na něj záruka 3 roky.
Diana 1 - AZZARDO
Termín dodání: na dotaz
Závěsné svítidlo Diana 1 z kolekce designového osvětlení značky Azzardo zaujme svým jedinečným, atypickým vzhledem, jehož dominantou je hladké oválné stínidlo vajíčkového tvaru.… Read more
Order number: AZZ AZ2150
Manufacturer: AZZARDO
EAN: 5901238421504
Parameters
| Výška v mm | 2000 |
| Hmotnost g | 1000 |
| Šířka v mm | 150 |
| Průměr v mm | 150 |
| Délka v mm | 150 |
| Ochrana IP | IP20 |
| Max. příkon světelného zdroje | 40W |
| Výkon | 40W |
| Napájecí napětí | 220-240 V |
| Patice | G9 |
| Včetně světelného zdroje | ne |
| Materiál | sklo |
| Barva | chrom |
| Kolekce | Azzardo |
| Počet světelných zdrojů | 1 |
| Výrobce | AZZARDO |
| Index podání barev | 80 |
Máte dotaz k tomuto produktu? Neváhejte nás kontaktovat a my se Vám ozveme a rádi poradíme.
Zavolejte nám
Potřebujete poradit ihned?
Neváhejte zavolat, rádi Vám pomůžeme i telefonicky.