Product description
Venkovní LED reflektor Ego 6 Spot 24V DC, 10°, 3000K, stříbrně šedý
Ego 6 Spot je venkovní LED reflektor s úzkou optikou 10°, navržený pro akcentní nasvícení architektonických detailů, fasád a exteriérových prvků. Svítidlo poskytuje koncentrovaný světelný tok s teplotou chromatičnosti 3000K, vhodný pro zvýraznění konkrétních bodů bez nežádoucího rozptylu světla. Hlavní roli plní v projektech, kde je požadováno přesné směrování a zvýraznění detailů v exteriéru.
Kód / označení výrobce: Ego 6 Spot - 24Vdc - 10° 3000K
Design a konstrukce
Tělo svítidla je vyrobeno z hliníku ve stříbrně šedé povrchové úpravě, což zajišťuje odolnost vůči povětrnostním vlivům a dlouhou životnost v exteriérových podmínkách. Kompaktní válcový tvar s robustním držákem umožňuje přesné nastavení směru světelného paprsku.
Charakter světla
Reflektor využívá úzkou optiku s vyzařovacím úhlem 10°, která vytváří intenzivní a přesně směrovaný světelný kužel. Díky světelnému toku 755 lm a teplotě chromatičnosti 3000K je vhodný pro akcentní nasvícení, například soch, vstupních portálů, sloupů nebo vegetace. Index podání barev CRI 80 zajišťuje věrné podání barev nasvícených objektů. Svítidlo není určeno pro plošné osvětlení, ale pro zvýraznění konkrétních exteriérových prvků.
Typické použití
Ego 6 Spot nachází uplatnění v projektech exteriérového nasvícení, zejména pro architektonické fasády, vstupní zóny, zahradní kompozice, sochy nebo orientační body v rámci veřejného prostoru. Vhodné je použití v hotelových areálech, administrativních objektech, galeriích, parcích a dalších místech, kde je požadováno přesné a efektní zvýraznění detailů.
Technické vlastnosti
- Příkon: 12 W
- Napájení: 24 V DC (elektronický zdroj není součástí)
- Světelný tok: 755 lm
- Teplota chromatičnosti: 3000 K
- CRI: 80
- Vyzařovací úhel: 10°
- Materiál: hliník
- Barva: stříbrně šedá
- Výška: 83 mm
- Průměr: 110 mm
Ego 6 Spot - 24Vdc - 10° 3000K - ARTEMIDE
Skladem u výrobce
Termín dodání: 8 týdnů
Venkovní LED reflektor Ego 6 Spot 24V DC, 10°, 3000K, stříbrně šedýEgo 6 Spot je venkovní LED reflektor s úzkou optikou 10°, navržený pro akcentní nasvícení architektonických… Read more
Order number: AR T7633SPW00
Manufacturer: ARTEMIDE
Parameters
| Výška v mm | 83 |
| Úhel záření | 10° |
| Průměr v mm | 110 |
| Ochrana IP | IP65 |
| Světelný tok | 755lm |
| Teplota barvy světla | 3000K |
| Max. příkon světelného zdroje | 12W |
| Výkon | 12W |
| Napájecí napětí | 24V DC |
| Patice | LED |
| Včetně světelného zdroje | ano |
| Materiál | hliník |
| Barva | stříbrná šedá |
| Kolekce | Ego Spot |
| Výrobce | ARTEMIDE |
| Index podání barev | 80 |
Máte dotaz k tomuto produktu? Neváhejte nás kontaktovat a my se Vám ozveme a rádi poradíme.
Zavolejte nám
Potřebujete poradit ihned?
Neváhejte zavolat, rádi Vám pomůžeme i telefonicky.