Product description
Závěsné svítidlo Felipe 30 z kolekce designového osvětlení značky Azzardo Vás zaujme svým jednoduchým, avšak moderním zpracováním, které skvěle doplní každý interiér. Vzhledem k nízkému krytí IP20 není vhodné do místností s výskytem vyšší vlhkosti vzduchu. Kulatá základna a držák stínidla jsou zhotoveny z kvalitního kovu s černou povrchovou úpravou. Uvnitř bílého skleněného difuzoru se skrývá patice E27 pro žárovku o maximálním příkonu 1 x 40 W (zdroj není součástí balení). Výšku závěsu je možné regulovat až do délky 170 cm. Průměru činí 30 cm. Svítidlo je napájeno ze sítě na 230 V a vztahuje se na něj záruka 3 roky.
Felipe 30 - AZZARDO
Termín dodání: na dotaz
Závěsné svítidlo Felipe 30 z kolekce designového osvětlení značky Azzardo Vás zaujme svým jednoduchým, avšak moderním zpracováním, které skvěle doplní každý interiér. Vzhledem k… Read more
Order number: AZZ AZ3181
Manufacturer: AZZARDO
EAN: 5901238431817
Parameters
| Výška v mm | 1700 |
| Hmotnost g | 2700 |
| Index podání barev | 80 |
| Šířka v mm | 300 |
| Průměr v mm | 300 |
| Délka v mm | 300 |
| Ochrana IP | IP20 |
| Max. příkon světelného zdroje | 40W |
| Výkon | 40W |
| Napájecí napětí | 220-240 V |
| Patice | E27 |
| Včetně světelného zdroje | ne |
| Materiál | sklo |
| Barva | bílá |
| Kolekce | Azzardo |
| Počet světelných zdrojů | 1 |
| Výrobce | AZZARDO |
Máte dotaz k tomuto produktu? Neváhejte nás kontaktovat a my se Vám ozveme a rádi poradíme.
Zavolejte nám
Potřebujete poradit ihned?
Neváhejte zavolat, rádi Vám pomůžeme i telefonicky.