Product description
Závěsné svítidlo Helena B z kolekce designového osvětlení značky Azzardo skvěle osvítí každý moderně zařízený interiér. Zaujme Vás jeho ohromné oválné stínidlo z foukaného skla v netradiční barvě champagne. Kulatá základna a rám svítidla jsou zhotoveny z kovu v téže barvě. Uvnitř stínidla se skrývá integrovaný LED zdroj o příkonu 1 x 14 W se svítivostí až 1190lm a teplotou chromatičnosti 3000K (neutrální žluté světlo). Intenzitu není možné stmívat. Výšku závěsu je možné regulovat. Celkové rozměry svítidla činí 180 x 25 x 25 cm. Je napájeno ze sítě na 230 V a vztahuje se na něj záruka 3 roky.
Helena B - AZZARDO
Termín dodání: na dotaz
Závěsné svítidlo Helena B z kolekce designového osvětlení značky Azzardo skvěle osvítí každý moderně zařízený interiér. Zaujme Vás jeho ohromné oválné stínidlo z foukaného skla v… Read more
Order number: AZZ AZ3342
Manufacturer: AZZARDO
EAN: 5901238433422
Parameters
| Výška v mm | 1800 |
| Hmotnost g | 3100 |
| Energetická účinnost | G |
| Index podání barev | 80 |
| Šířka v mm | 250 |
| Průměr v mm | 250 |
| Délka v mm | 250 |
| Ochrana IP | IP20 |
| Světelný tok | 1190lm |
| Teplota barvy světla | 3000K |
| Max. příkon světelného zdroje | 14W |
| Výkon | 14W |
| Napájecí napětí | 220-240 V |
| Patice | LED |
| Včetně světelného zdroje | ano |
| Materiál | sklo |
| Barva | šampaň |
| Kolekce | Azzardo |
| Počet světelných zdrojů | 1 |
| Výrobce | AZZARDO |
Máte dotaz k tomuto produktu? Neváhejte nás kontaktovat a my se Vám ozveme a rádi poradíme.
Zavolejte nám
Potřebujete poradit ihned?
Neváhejte zavolat, rádi Vám pomůžeme i telefonicky.