Product description
LED bateriová stolní lampa RUDI s dotykovým stmíváním a nastavitelnou bílou, žlutá
Kompaktní stolní svítidlo s akumulátorovým napájením poskytuje měkké, rovnoměrné světlo a je navrženo pro flexibilní použití v interiéru. Díky dotykovému ovládání umožňuje plynulé stmívání i změnu teploty chromatičnosti v rozsahu 3000–6000 K. Lampa je vhodná jako doplňkové nebo atmosférické osvětlení na noční stolek, pracovní desku, do obývacích pokojů nebo hotelových pokojů, kde je potřeba mobilní a nezávislý světelný zdroj.Kód / označení výrobce: Kolekce Schöner Wohnen LED bateriové stolní svítidlo RUDI
Design a konstrukce
Tělo svítidla tvoří kovová základna v jemné žluté barvě, na které je umístěna opálová skleněná koule. Celkový tvar je inspirován květem, což podtrhuje dekorativní charakter lampy. Kombinace skla a kovu zajišťuje stabilitu i příjemný vizuální dojem.
Charakter světla
Svítidlo vyzařuje měkké, rozptýlené světlo, které nevytváří ostré stíny. Díky možnosti nastavení teploty chromatičnosti od teplé bílé (3000 K) po neutrální až studenou bílou (6000 K) lze světlo přizpůsobit aktuální atmosféře nebo denní době. Světelný tok 90 lm odpovídá spíše dekorativnímu nebo orientačnímu osvětlení, nikoliv hlavnímu zdroji světla. Dotykový stmívač umožňuje plynulou regulaci intenzity, což oceníte například při večerním odpočinku nebo jako jemné noční světlo.
Typické použití
Lampa je vhodná pro rezidenční interiéry, zejména do ložnic, obývacích pokojů, dětských pokojů nebo na pracovní stoly. Uplatní se také v hotelových pokojích, lounge zónách nebo jako akcentní osvětlení v kavárnách. Díky bateriovému provozu ji lze snadno přesouvat podle aktuální potřeby, například na terasu nebo balkon (při dodržení podmínek vnitřního použití).
Technické vlastnosti
- Výška: 200 mm
- Průměr: 120 mm
- Materiál: sklo, kov
- Barva: žlutá
- Světelný tok: 90 lm
- Teplota chromatičnosti: 3000–6000 K (nastavitelná)
- Výkon: 1,2 W
- Stmívatelné: ano (dotykové ovládání)
- Napájení: akumulátor, USB nabíjení (5 V DC)
- Doba nabíjení: 2 h
- Doba svícení: 4,5 h
- Hmotnost: 392 g
- Integrovaný LED zdroj
Kolekce Schöner Wohnen LED bateriové stolní svítidlo RUDI, inspirováno květy, USB, 3000-6000K - JUST LIGHT
Skladem u výrobce
Termín dodání: 2 týdny
LED bateriová stolní lampa RUDI s dotykovým stmíváním a nastavitelnou bílou, žlutáKompaktní stolní svítidlo s akumulátorovým napájením poskytuje měkké, rovnoměrné světlo a je… Read more
Order number: LD 19218-81
Manufacturer: JUSTLIGHT
EAN: 4043689019662
Parameters
| Výška v mm | 200 |
| Stmívatelné | ano |
| Hmotnost g | 392 |
| Průměr v mm | 120 |
| Světelný tok | 90lm |
| Teplota barvy světla | 3000-6000K |
| Max. příkon světelného zdroje | 1W |
| Výkon | 1,20W |
| Napájecí napětí | 5V DC |
| Patice | LED |
| Včetně světelného zdroje | ano |
| Materiál | sklo/kov |
| Barva | žlutá |
| Kolekce | RUDI |
| Počet světelných zdrojů | 1 |
| Výrobce | JUST LIGHT |
Máte dotaz k tomuto produktu? Neváhejte nás kontaktovat a my se Vám ozveme a rádi poradíme.
Zavolejte nám
Potřebujete poradit ihned?
Neváhejte zavolat, rádi Vám pomůžeme i telefonicky.