Product description
LED napěťový zdroj pro LED pásky 12W, výstup DC 12V/1A. IP20. Vstupní a výstupní svorkovnice. Vstupní napětí 220 - 240V AC, materiál krytu: plast, barva bílá. Rozměry 90x40x24mm, hmotnost 0,06kg. Zdroj SELV, certifikáty: CE, RoHS, MM, F. Při výběru zdroje počítejte s výkonovou rezervou min. 20%. Akce platí na zboží skladem.
AKCE - LED napájecí zdroj 12W, DC12V/1A, IP20, plastový
In stock 1 ks
Další ks k dodání: 1 týden
LED napěťový zdroj pro LED pásky 12W, výstup DC 12V/1A. IP20. Vstupní a výstupní svorkovnice. Vstupní napětí 220 - 240V AC, materiál krytu: plast, barva bílá. Rozměry 90x40x24mm,… Read more
Order number: ML-732.070.11.0
Manufacturer:
EAN: 8595607108638
Parameters
| U výrobce dostupných | 242 ks |
| Výška v mm | 24 |
| Šířka v mm | 40 |
| Délka v mm | 90 |
| Max. příkon světelného zdroje | 12W |
| Stmívatelné | ne |
| Ochrana IP | IP20 |
| Výkon | 12W |
| Napájecí napětí | 220-240V/12V DC |
| Výrobce | MCLED |
Máte dotaz k tomuto produktu? Neváhejte nás kontaktovat a my se Vám ozveme a rádi poradíme.
Zavolejte nám
Potřebujete poradit ihned?
Neváhejte zavolat, rádi Vám pomůžeme i telefonicky.