Product description
LED2 STEP IN Q – Zápustné antracitové venkovní svítidlo s krytím IP54
Objevte sofistikované venkovní zápustné svítidlo LED2 STEP IN Q, které vyniká nadčasovým designem a kvalitním zpracováním. Toto svítidlo je ideální volbou pro bezpečné a stylové osvětlení vstupů, teras i schodišť. Minimalistické čtvercové provedení v elegantní antracitové barvě nenaruší architekturu vašeho exteriéru, naopak ji podtrhne.
Klíčové vlastnosti a výhody
- Kvalitní materiály: Tělo svítidla je vyrobeno z odolného hliníku, což zaručuje dlouhou životnost a elegantní vzhled.
- Moderní LED technologie: Světelný zdroj SMD LED s příkonem pouze 3W nabízí úsporný, ale účinný světelný výkon 100 lm.
- Bezpečnost a ochrana: Krytí IP54 chrání svítidlo před prachem a stříkající vodou – ideální do venkovního prostředí.
- Příjemné světlo: Teplota chromatičnosti 3000K (teplá bílá) vytváří příjemnou atmosféru a podporuje orientaci v prostoru.
- Široký úhel záření: Úhel svícení 60° zajistí rovnoměrné osvětlení povrchů cest, schodů i stěn.
- Jednoduchá instalace: Vhodné pro zápustnou montáž (montážní otvor 63 x 63 x 70 mm).
Technické parametry
- Výška: 70 mm
- Šířka: 70 mm
- Délka: 65 mm
- Materiál: Hliník
- Barva: Antracit
- Světelný tok: 100 lm
- Teplota barvy světla: 3000 K (teplá bílá)
- Max. příkon: 3 W
- Napájecí napětí: 230 V
- Patice: Integrovaná LED
- Stmívatelnost: ne
- Energetická třída: G
- Index podání barev (CRI): 80
- Hmotnost: 250 g
Doporučení architekta
LED2 STEP IN Q doporučujeme použít jako decentní orientační osvětlení schodišť, vstupních cest nebo teras. Díky svému nenápadnému designu a vysoké odolnosti je vhodný pro moderní rezidenční i komerční projekty. Vytvoříte tak bezpečné a vizuálně příjemné prostředí s minimálními provozními náklady.
Záruky a certifikace
- Životnost LED: 30 000 hodin
- Záruka: 2 roky
- Certifikace: CE
Přidejte do svého projektu špičkové osvětlení, které splňuje náročné požadavky na design, funkčnost i bezpečnost. V případě zájmu vám rádi poradíme s individuálním návrhem řešení.
LED2 STEP IN Q, A ZÁPUSTNÉ ANTRACITOVÉ IP54 - LED2 Lighting
NOVINKA VYSTAVENO NA STUDIU ZÁRUKA 5 LET
In stock 10 ks
Další ks k dodání: 1 týden
LED2 STEP IN Q – Zápustné antracitové venkovní svítidlo s krytím IP54Objevte sofistikované venkovní zápustné svítidlo LED2 STEP IN Q, které vyniká nadčasovým designem a kvalitním… Read more
Parameters
Ochrana IP | IP54 |
Max. příkon světelného zdroje | 3W |
Výkon | 3W |
Napájecí napětí | 230V |
Životnost | 30000h |
Patice | LED |
Materiál | hliník |
Počet světelných zdrojů | 1 |
Výrobce | LED2 |
Teplota barvy světla | 3000K |
Úhel záření | 60° |
Světelný tok | 100lm |
Výška v mm | 70 |
Délka v mm | 65 |
Barva | antracit |
Montážní otvor v mm | 63 x 63 x 70 |
Stmívatelné | ne |
Hmotnost g | 250g |
Proudové zatížení | 350mA |
Včetně světelného zdroje | ano |
Šířka v mm | 70 |
Vystaveno na studiu | ano |
Energetická účinnost | G |
U výrobce dostupných | 205 ks |
Index podání barev | 80 |
Máte dotaz k tomuto produktu? Neváhejte nás kontaktovat a my se Vám ozveme a rádi poradíme.
Zavolejte nám
Potřebujete poradit ihned?
Neváhejte zavolat, rádi Vám pomůžeme i telefonicky.
