LEOLA 48017-60R Stropní svítidlo - GLOBO
Lowest price guarantee
Skladem u výrobce 3 ks
Termín dodání: 2 týdny
Add to cart
Stropní svítidlo, kov bílý, chrom, akryl opál, plast šedý, paměťová funkce, noční světlo, stmívatelné, dálkové ovládání, fixace barev, Ø490, V: 105, včetně 1xLED 60W 230V, 4200lm… Read more
Order number: GLO 48017-60R
Manufacturer: GLOBO
EAN: 9007371404544
Parameters
Výška v mm 105
Dálkové ovládání ano
Stmívatelné ano
Průměr v mm 490
Ochrana IP IP20
Světelný tok 2400lm
Teplota barvy světla 3000-6000K
Max. příkon světelného zdroje 50W
Výkon 50W
Napájecí napětí 230V