Product description
Závěsný lustr z kolekce Ideal Lux se velmi dobře hodí do moderně laděného interiéru. Vhodné nad jídelní stoly, do obývacích pokojů. Stínidlo o průměru 50 cm z foukaného čirého a kouřového skla je zavěšeno na kovové základně s lesklou chromovou povrchovou úpravou. Požadovanou výšku zavěšení lze flexibilně nastavit dle potřeby. Moderní lustr je osazen paticí E27 o maximálním příkonu 1 x 60 W. Žárovka není součástí balení. Doporučujeme zvolit LED žárovku, která snižuje náklady na elektrickou energii. IP20 je vhodné pro použití do interiéru.
MAPA FADE SP1 D50 - IDEALLUX
Skladem u výrobce 50 ks
Termín dodání: 2 týdny
Závěsný lustr z kolekce Ideal Lux se velmi dobře hodí do moderně laděného interiéru. Vhodné nad jídelní stoly, do obývacích pokojů. Stínidlo o průměru 50 cm z foukaného čirého a… Read more
Order number: ILUX 161327
Manufacturer: IDEALLUX
EAN: 8021696161327
Parameters
| Výška v mm | 2500 |
| Třída ochrany | I |
| Hmotnost g | 5390 |
| Šířka v mm | 500 |
| Průměr v mm | 500 |
| Délka v mm | 500 |
| Ochrana IP | IP20 |
| Max. příkon světelného zdroje | 60W |
| Výkon | 60W |
| Patice | E27 |
| Včetně světelného zdroje | ne |
| Počet světelných zdrojů | 1 |
| Výrobce | IDEALLUX |
| Napájecí napětí | 220-240V |
| Materiál | kov/sklo |
| Barva | černý chrom |
| Kolekce | MAPA FADE |
| U výrobce dostupných | 50 ks |
Máte dotaz k tomuto produktu? Neváhejte nás kontaktovat a my se Vám ozveme a rádi poradíme.
Zavolejte nám
Potřebujete poradit ihned?
Neváhejte zavolat, rádi Vám pomůžeme i telefonicky.