Product description
Závěsné svítidlo Mr Jack SP1 Big z kolekce interiérového osvětlení italské značky Ideal Lux ve větším provedení o celkovém průměru 15 cm má jednoduchý design, který se hodí pro osvícení moderně či klasicky zařízených kuchyňských, barových a jídelních koutů. Jeho základna o průměru 7,5 cm a kulatý difuzor svítidla jsou vyrobeny z kvalitního kovu s matně bílou povrchovou úpravou. Bílý přívodní kabel pokrytý tkaninou lze výškově nastavit od 20 cm do 229 cm délky. Lustr je osazen paticí GU10 o maximálním příkonu 1 x 28 W. Součástí balení je LED žárovka (obj. kód 101378) s příkonem 7W. svítivostí 560lm a teplotou chromatičnosti 3000K (neutrální žluté světlo). Její výhodou je nízká spotřeba elektrické energie a dlouhá doba životnosti až 25 000 hodin. Krytí IP20 je určeno pro vnitřní instalaci do míst bez větší vlhkosti vzduchu.
MR JACK SP1 BIG BIANCO - IDEALLUX
Skladem u výrobce 199 ks
Termín dodání: 2 týdny
Závěsné svítidlo Mr Jack SP1 Big z kolekce interiérového osvětlení italské značky Ideal Lux ve větším provedení o celkovém průměru 15 cm má jednoduchý design, který se hodí pro… Read more
Order number: ILUX 231273
Manufacturer: IDEALLUX
EAN: 8021696231273
Parameters
| Třída ochrany | I |
| Hmotnost g | 890 |
| Energetická účinnost | F |
| Šířka v mm | 150 |
| Průměr v mm | 150 |
| Délka v mm | 150 |
| Ochrana IP | IP20 |
| Světelný tok | 560lm |
| Teplota barvy světla | 3000K |
| Max. příkon světelného zdroje | 28W |
| Výkon | 28W |
| Napájecí napětí | 220-240V |
| Patice | GU10 |
| Včetně světelného zdroje | ano |
| Materiál | kov |
| Barva | bílá |
| Kolekce | MR JACK |
| Počet světelných zdrojů | 1 |
| Výrobce | IDEALLUX |
| Výška v mm | 2165 |
| U výrobce dostupných | 199 ks |
Máte dotaz k tomuto produktu? Neváhejte nás kontaktovat a my se Vám ozveme a rádi poradíme.
Zavolejte nám
Potřebujete poradit ihned?
Neváhejte zavolat, rádi Vám pomůžeme i telefonicky.