Product description
Závěsné svítidlo Mr Jack SP1 Small z kolekce interiérového osvětlení italské značky Ideal Lux v menším provedení o celkovém průměru 11 cm má jednoduchý design, který se hodí pro osvícení moderně či klasicky zařízených kuchyňských, barových a jídelních koutů. Jeho základna o průměru 7,5 cm a kulatý difuzor svítidla jsou vyrobeny z kvalitního kovu s matně černou povrchovou úpravou. Černý přívodní kabel pokrytý tkaninou lze výškově nastavit od 16 cm do 225 cm délky. Lustr je osazen paticí GU10 o maximálním příkonu 1 x 28 W. Součástí balení je LED žárovka (obj. kód 101378) s příkonem 7W. svítivostí 560lm a teplotou chromatičnosti 3000K (neutrální žluté světlo). Její výhodou je nízká spotřeba elektrické energie a dlouhá doba životnosti až 25 000 hodin. Krytí IP20 je určeno pro vnitřní instalaci do míst bez větší vlhkosti vzduchu.
Svítidlo závěsné MR JACK SP1 SMALL NERO 1xGU10 D110mm - IDEALLUX
Skladem u výrobce 196 ks
Termín dodání: 2 týdny
Závěsné svítidlo Mr Jack SP1 Small z kolekce interiérového osvětlení italské značky Ideal Lux v menším provedení o celkovém průměru 11 cm má jednoduchý design, který se hodí pro… Read more
Order number: ILUX 231259
Manufacturer: IDEALLUX
EAN: 8021696231259
Parameters
| Výška v mm | 2135 |
| Třída ochrany | I |
| Hmotnost g | 520 |
| Energetická účinnost | F |
| Šířka v mm | 120 |
| Průměr v mm | 110 |
| Délka v mm | 120 |
| Ochrana IP | IP20 |
| Světelný tok | 560lm |
| Teplota barvy světla | 3000K |
| Max. příkon světelného zdroje | 28W |
| Výkon | 28W |
| Napájecí napětí | 220-240V |
| Patice | GU10 |
| Včetně světelného zdroje | ano |
| Materiál | kov |
| Barva | černá |
| Kolekce | MR JACK |
| Počet světelných zdrojů | 1 |
| Výrobce | IDEALLUX |
| U výrobce dostupných | 196 ks |
Máte dotaz k tomuto produktu? Neváhejte nás kontaktovat a my se Vám ozveme a rádi poradíme.
Zavolejte nám
Potřebujete poradit ihned?
Neváhejte zavolat, rádi Vám pomůžeme i telefonicky.