Product description
Venkovní LED projektor Minispot 32° 3000K, stříbrný, 2W
Kód / označení výrobce: Minispot 25° 3000K - ARTEMIDE
Design a konstrukce
Kompaktní projektor s válcovým tělem a precizně zpracovaným chlazením je vyroben z hliníku ve stříbrné barvě. Konstrukce umožňuje přesné směrování světla a stabilní montáž na pevný podklad. Minimalistické provedení podtrhuje technický charakter svítidla, které je určeno pro architektonické venkovní aplikace.
Charakter světla
Svítidlo využívá integrovaný LED zdroj s příkonem 2 W a světelným tokem 190 lm. Vyzařovací úhel 32° umožňuje cílené nasvícení menších ploch, detailů fasád, architektonických prvků nebo zeleně. Teplota chromatičnosti 3000 K poskytuje příjemné teplé bílé světlo, které zvýrazňuje strukturu materiálů a vytváří vizuální akcent v exteriéru. Světelný výkon je vhodný pro orientační, akcentní nebo dekorativní nasvícení, nikoliv jako hlavní zdroj osvětlení.
Typické použití
Minispot nachází uplatnění při nasvětlování detailů v zahradní architektuře, zvýraznění vstupních partií, soch, menších stromů nebo orientačních bodů v exteriéru. Je vhodný pro rezidenční zahrady, hotelové areály, venkovní galerie nebo komunikační prostory v rámci architektonických projektů.
Technické vlastnosti
- Příkon: 2 W
- Světelný tok: 190 lm
- Teplota chromatičnosti: 3000 K
- CRI: 80
- Vyzařovací úhel: 32°
- Materiál: hliník
- Barva: stříbrná
- Šířka: 20 mm
- Výška: 100 mm
- Průměr: 30 mm
- Montáž: projektor na povrch
Minispot 25° 3000K - ARTEMIDE
Skladem u výrobce
Termín dodání: 8 týdnů
Venkovní LED projektor Minispot 32° 3000K, stříbrný, 2WKód / označení výrobce: Minispot 25° 3000K - ARTEMIDEDesign a konstrukceKompaktní projektor s válcovým tělem a precizně… Read more
Order number: AR NL702925K0
Manufacturer: ARTEMIDE
Parameters
| Výška v mm | 100 |
| Úhel záření | 25° |
| Šířka v mm | 20 |
| Průměr v mm | 30 |
| Ochrana IP | IP65 |
| Světelný tok | 95lm |
| Teplota barvy světla | 3000K |
| Max. příkon světelného zdroje | 2W |
| Výkon | 2W |
| Patice | LED |
| Včetně světelného zdroje | ano |
| Barva | stříbrná |
| Kolekce | Minispot |
| Výrobce | ARTEMIDE |
| Index podání barev | 80 |
Máte dotaz k tomuto produktu? Neváhejte nás kontaktovat a my se Vám ozveme a rádi poradíme.
Zavolejte nám
Potřebujete poradit ihned?
Neváhejte zavolat, rádi Vám pomůžeme i telefonicky.