Product description
Závěsné svítidlo Nemo SP1 D20 z kolekce interiérového osvětlení italské značky Ideal Lux v nejmenším provedení o celkovém průměru 20 cm se hodí pro nasvícení jídelních a barových koutů nebo recepcí v klasicky či moderně zařízených prostorech, jako jsou restaurace, hotely či obchodní domy. Z kulaté základny o průměru 10 cm vede čirý přívodní kabel, který lze výškově nastavit od cca 40 cm do 116 cm délky. Difuzor z foukaného skla s kouřově šedou povrchovou úpravou je osazen paticí E27 o maximálním příkonu 1 x 60 W. Zdroj není součástí balení, dodavatel doporučuje použít filamentovou LED žárovku (obj. kód 101323) s příkonem 8W, svítivostí 860lm a teplotou chromatičnosti 3000K (neutrální žluté světlo), jejíž výhodou je dlouhá doba životnosti až 15 000 hodin. Krytí IP20 je určeno pro vnitřní montáž.
NEMO SP1 D20 FUME' - IDEALLUX
Skladem u výrobce 142 ks
Termín dodání: 2 týdny
Závěsné svítidlo Nemo SP1 D20 z kolekce interiérového osvětlení italské značky Ideal Lux v nejmenším provedení o celkovém průměru 20 cm se hodí pro nasvícení jídelních a barových… Read more
Order number: ILUX 250311
Manufacturer: IDEALLUX
EAN: 8021696250311
Parameters
| Třída ochrany | I |
| Hmotnost g | 1300 |
| Šířka v mm | 200 |
| Průměr v mm | 200 |
| Délka v mm | 200 |
| Ochrana IP | IP20 |
| Max. příkon světelného zdroje | 60W |
| Výkon | 60W |
| Patice | E27 |
| Včetně světelného zdroje | ne |
| Počet světelných zdrojů | 1 |
| Výrobce | IDEALLUX |
| Výška v mm | 2180 |
| Napájecí napětí | 220-240V |
| Materiál | kov/sklo |
| Barva | kouřová |
| Kolekce | NEMO |
| U výrobce dostupných | 142 ks |
Máte dotaz k tomuto produktu? Neváhejte nás kontaktovat a my se Vám ozveme a rádi poradíme.
Zavolejte nám
Potřebujete poradit ihned?
Neváhejte zavolat, rádi Vám pomůžeme i telefonicky.