Product description
Závěsné svítidlo Optima z kolekce designového osvětlení značky Azzardo o celkovém průměru 48 cm vynikne v každém moderně i klasicky zařízeném interiéru díky svému čistému a jednoduchému provedení. Vzhledem k nízkému krytí IP20 není vhodné do místností s výskytem vyšší vlhkosti vzduchu. Jeho kulatá základna a vnitřní část difuzoru jsou vyrobeny z kvalitního kovu s leskle chromovou povrchovou úpravou. Mohutný oválný difuzor je zhotoven z bílého skla a osazen paticí E27 o maximálním příkonu 5 x 40 W (zdroje nejsou součástí balení). Výšku svítidla lze nastavit až do délky 130 cm. Je určeno k napájení ze sítě na 230 V a vztahuje se na něj záruka 3 roky.
Optima - AZZARDO
Termín dodání: na dotaz
Závěsné svítidlo Optima z kolekce designového osvětlení značky Azzardo o celkovém průměru 48 cm vynikne v každém moderně i klasicky zařízeném interiéru díky svému čistému a… Read more
Order number: AZZ AZ0184
Manufacturer: AZZARDO
EAN: 5901238401841
Parameters
| Výška v mm | 1300 |
| Hmotnost g | 6800 |
| Index podání barev | 80 |
| Šířka v mm | 480 |
| Průměr v mm | 480 |
| Délka v mm | 480 |
| Ochrana IP | IP20 |
| Max. příkon světelného zdroje | 40W |
| Výkon | 200W |
| Napájecí napětí | 220-240 V |
| Patice | E27 |
| Včetně světelného zdroje | ne |
| Materiál | sklo |
| Barva | bílá |
| Kolekce | Azzardo |
| Počet světelných zdrojů | 5 |
| Výrobce | AZZARDO |
Máte dotaz k tomuto produktu? Neváhejte nás kontaktovat a my se Vám ozveme a rádi poradíme.
Zavolejte nám
Potřebujete poradit ihned?
Neváhejte zavolat, rádi Vám pomůžeme i telefonicky.