Kód / označení výrobce: MOD507CL-L12CK
Technické vlastnosti
  • Výkon: 12 W
  • Světelný tok: 689 lm
  • Teplota chromatičnosti: 3000 K
  • Index podání barev: CRI 80
  • Vyzařovací úhel: 180°
  • Průměr: 400 mm
  • Výška: 165 mm
  • Materiál: hliník
  • Barva: měděná
  • Krytí: IP20
  • Napětí: AC 220-240 V
  • Stmívání: ne
  • Třída ochrany: I
Stropní svítidlo Aros 3000K 12W MOD507CL-L12CK - MAYTONI
Lowest price guarantee
Skladem u výrobce 34 ks
Termín dodání: 2 týdny
Add to cart
Order number: M MOD507CL-L12CK
Manufacturer: MAYTONI
EAN: 4099776233084
Parameters
Výška v mm 165
Třída ochrany I
Úhel záření 180°
Stmívatelné ne
Energetická účinnost G
Index podání barev 80
Průměr v mm 400
Ochrana IP IP20
Světelný tok 689lm
Teplota barvy světla 3000K
Max. příkon světelného zdroje 12W
Výkon 12W