Stropní svítidlo FOCUS S C052CL-01BS v mosazném provedení pro bodové nasvícení
Kód / označení výrobce: FOCUS S C052CL-01BS
Design a konstrukce
Svítidlo má jednoduchý válcový tvar s výškou 100 mm a průměrem 52 mm. Tělo je vyrobeno z hliníku s povrchovou úpravou v mosazi, což působí elegantně a zároveň moderně. Konstrukce je navržena pro přisazenou montáž ke stropu.
Charakter světla
Svítidlo je určeno pro jednu žárovku GU10 s maximálním příkonem 10 W. Výsledný charakter světla závisí na zvoleném světelném zdroji - lze volit mezi různými teplotami chromatičnosti i vyzařovacími úhly podle požadavků projektu. Svítidlo není stmívatelné. Díky bodovému směrování je vhodné zejména pro akcentní nebo zónové nasvícení, nikoliv jako hlavní zdroj světla v místnosti.
Typické použití
Technické vlastnosti
  • Materiál: hliník
  • Barva: mosaz
  • Rozměry: výška 100 mm, průměr 52 mm
  • Patice: GU10 (1x)
  • Maximální příkon: 10 W
Stropní svítidlo FOCUS S C052CL-01BS - MAYTONI
Lowest price guarantee
ZÁRUKA 5 LET
Skladem u výrobce 969 ks
Termín dodání: 2 týdny
Add to cart
Order number: M C052CL-01BS
Manufacturer: MAYTONI
EAN: 4251110098418
Parameters
Výška v mm 100
Hmotnost g 289
Průměr v mm 52
Ochrana IP IP20
Max. příkon světelného zdroje 10W
Výkon 10W
Napájecí napětí 230V